Kristiansand - Fædrelandsvennen Office, Kristiansand

Letenky do Kristiansand

Hledáte levné letenky do destinace Kristiansand? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kristiansand

Kristiansand leží v Norska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kristiansand navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
NorskoNorsko

Stručně a jasně

Stát
Norsko
Letiště
1 letiště (KRS)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kristiansand.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 31min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kristiansand Airport se nachází 6 km od centra města Kristiansand.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kristiansand od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kristiansand je letiště Kristiansand Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kristiansand Airport (KRS)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kristiansand je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kristiansand

K cestě do destinace Kristiansand lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kristiansand - 20 míst co vidět .

 • Kristiansand Zoo and Amusement Park
   

  Kristiansand Zoo and Amusement Park

  Navštivte Kristiansand Zoo and Amusement Park a užijte si den plný zábavy a dobrodružství. Prozkoumejte rozmanité druhy zvířat a poznejte je zblízka. Vyzkoušejte si různé atrakce a zábavní parky, které vás určitě nezklamou. Kristiansand Zoo and Amusement Park je ideálním místem pro rodinný výlet, který si budete pamatovat navždy.

 • Kristiansand Cathedral
   

  Kristiansand Cathedral

  Katedrála v Kristiansandu je nádherným příkladem norské architektury. Je to největší katedrála v jižním Norsku a byla postavena v roce 1885. Katedrála je významnou součástí kulturního dědictví města a nabízí klidné místo k meditaci a modlitbě. Navštivte tuto krásnou katedrálu a objevte historii a kulturu Kristiansandu.

 • Kristiansand Cannon Museum
   

  Kristiansand Cannon Museum

  Muzeum děl Kristiansand je ideální pro všechny vojenské nadšence. Toto muzeum nabízí fascinující výstavu historických děl, která jsou prozkoumatelná a nabízí pohled do minulosti. Navštivte toto muzeum a získejte lepší představu o historii Kristiansandu.

 • Kristiansand Museum
   

  Kristiansand Museum

  Kristiansandské muzeum je skvělým místem pro poznání historie města a celé oblasti Vest-Agder. Muzeum nabízí návštěvníkům rozmanité exponáty a ukázky života v minulých stoletích. Mezi nejzajímavější patří historické domy, tradiční řemesla a zemědělské techniky. Prozkoumejte krásu norské kultury a historie v Kristiansandském muzeu!

 • Ravnedalen Park
   

  Ravnedalen Park

  Ravnedalen Park je nádherný park v Kristiansandu, který nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. V parku se nachází mnoho krásných květinových záhonů, jezírek a soch. Je to ideální místo pro pikniky a relaxaci, ale také pro kulturní akce, jako jsou koncerty a divadelní představení. Navštivte Ravnedalen Park a užijte si krásu norské přírody v srdci města!

Počasí Kristiansand

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kristiansand

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz