Letenky do Kuopio

Hledáte levné letenky do destinace Kuopio? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kuopio

Kuopio leží v Finska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kuopio navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
FinskoFinsko

Stručně a jasně

Stát
Finsko
Letiště
1 letiště (KUO)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kuopio.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 19min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kuopio Airport se nachází 14 km od centra města Kuopio.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kuopio od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kuopio je letiště Kuopio Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kuopio Airport (KUO)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kuopio je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kuopio

K cestě do destinace Kuopio lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kuopio - 16 míst co vidět .

 • Puijo tower
   

  Puijo tower

  Věž Puijo se nachází na vrcholu stejnojmenného kopce v Kuopiu ve východním Finsku. Otevřena byla v roce 1963 a je vysoká 75 metrů. Na vrcholu se nachází rotační restaurace s 100 místy. Věž byla první v severních zemích s rotační restaurací. V restauraci se inspiroval Erkki Lindfors, starosta Tampere, který dostal nápad postavit podobnou věž v jeho domovském městě, což vedlo k věži Näsinneula, která byla otevřena v roce 1971. Věž Puijo již navštívilo více než 5,5 milionů turistů.

 • VB Photographic Center
   

  VB Photographic Center

  VB Fotografické centrum v Kuopiu je největším centrem svého druhu ve Finsku. Toto centrum nabízí nejen výstavy a workshopy, ale také knihovnu a galerii s více než 40 000 fotografiemi. Je to ideální místo pro milovníky fotografie, kteří chtějí objevovat nové umělecké směry a techniky. Navštivte VB Fotografické centrum a nechte se inspirovat krásou fotografií.

 • Snellman Park
   

  Snellman Park

  Snellman Park v Kuopiu je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tento park se nachází v centru města a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. Můžete si zde užít piknik s rodinou a přáteli nebo se projít po parku a obdivovat krásné květiny a zelené plochy. Pro milovníky sportu jsou zde k dispozici různé sportovní aktivity. Snellman Park je ideálním místem pro odpočinek a zábavu pro všechny návštěvníky Kuopia.

 • RIISA- Orthodox Church Museum of Finland
   

  RIISA- Orthodox Church Museum of Finland

  RIISA - Muzeum pravoslavné církve Finska je specializované muzeum nacházející se ve městě Kuopio. Zaměřuje se na výzkum, ochranu a archivaci vizuálního a hmatatelného kulturního dědictví finské pravoslavné církve. Muzeum nabízí rozmanité sbírky, které zahrnují mimo jiné ikony, liturgické předměty, knihy a fotografie. Pro milovníky historie a kultury je toto muzeum skvělým místem k návštěvě.

 • Old Kuopio Museum
   

  Old Kuopio Museum

  Staré muzeum Kuopio nabízí fascinující pohled na historii města. Nachází se v historické budově, která kdysi sloužila jako škola. Muzeum se zaměřuje na život a kulturu obyvatel Kuopia v minulosti, s výstavami, které zahrnují archeologické nálezy, fotografie a artefakty. Pro turisty, kteří chtějí lépe pochopit historii města, je to skvělé místo k návštěvě.

Počasí Kuopio

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kuopio

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz