Lappeenranta - Лаппеенранта. Кирха св.Марии

Letenky do Lappeenranta

Hledáte levné letenky do destinace Lappeenranta? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Lappeenranta

Lappeenranta leží v Finska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Lappeenranta navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
FinskoFinsko

Stručně a jasně

Stát
Finsko
Letiště
1 letiště (LPP)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Lappeenranta.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 8min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Lappeenranta Airport se nachází 3 km od centra města Lappeenranta.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Lappeenranta od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Lappeenranta je letiště Lappeenranta Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Lappeenranta Airport (LPP)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Lappeenranta je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Lappeenranta

K cestě do destinace Lappeenranta lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Lappeenranta - 9 míst co vidět .

 • South Karelia Museum
   

  South Karelia Museum

  Museum se zaměřuje na historii města Lappeenranta a jeho sesterských měst Käkisalmi a Vyborg. Muzeum sídlí v masivních budovách z šedého kamene, které byly dříve skladištěm děl. Tyto neoklasicistní budovy vyčnívají ze svého okolí, protože byly postaveny z místního kamenného materiálu, který má vysokou koncentraci vápna. Budovy byly dokončeny na počátku 19. století.

 • Lappeenranta Fortress
   

  Lappeenranta Fortress

  Lappeenranta Fortress je komplex pevnosti z 18. století, který nyní slouží jako muzea, restaurace, obchody, divadlo a mnoho dalšího. Nachází se v městě Lappeenranta a nabízí skvělý zážitek pro turisty i místní obyvatele. Pevnost je skvělým místem pro poznávání historie a kultury této oblasti. Navštivte toto místo a užijte si krásné výhledy a kulturní zážitky.

 • Lappeenranta Museum of Art
   

  Lappeenranta Museum of Art

  Lappeenranta Museum of Art je umělecké muzeum nacházející se v pevnosti Linnoitus. Stálá expozice moderních obrazů od karelských a jiných finských umělců je doplněna velkým prostorem pro dočasné výstavy, často s místními umělci. Muzeum nabízí skvělý zážitek pro milovníky umění a historie.

 • The Wolkoff House Museum
   

  The Wolkoff House Museum

  Wolkoff House Museum v Lappeenrantě je unikátní příklad tradičního finského venkovského domu z 19. století. Dům byl původně postaven pro místního obchodníka a jeho rodinu, ale později sloužil jako ubytování pro dělníky. Dnes slouží jako muzeum, které přináší návštěvníkům pohled do minulosti a ukazuje, jak se lidé v této oblasti živili a bydleli. V muzeu se nachází mnoho zajímavých exponátů, jako například staré nástroje a nábytek.

 • Sandcastle Lappeenranta
   

  Sandcastle Lappeenranta

  Sandcastle Lappeenranta je největší pískovcový hrad na světě a nachází se v Lappeenrantě. Tento ohromující hrad byl postaven v roce 1987 a je oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele. Nabízí nejen krásné výhledy na město a okolní krajinu, ale také různé zábavné aktivity pro celou rodinu. Navštivte Sandcastle Lappeenranta a užijte si nezapomenutelný zážitek!

Počasí Lappeenranta

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Lappeenranta

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na Barcelonu z parku Guell
🌴 Dovolená
😎 12 250 Kč
Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 24 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 47 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz