Leeds

Letenky do Leeds

Hledáte levné letenky do destinace Leeds? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Leeds

Leeds leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Leeds navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (LBA)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Leeds.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 44min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Leeds Bradford Airport se nachází 10 km od centra města Leeds.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Leeds od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Leeds je letiště Leeds Bradford Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Leeds Bradford Airport (LBA)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Leeds je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Leeds

K cestě do destinace Leeds lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Leeds - 23 míst co vidět .

 • Royal Armouries Museum
   

  Royal Armouries Museum

  Králův arzenál v Leedsu je největší muzeum zbraní a vojenského vybavení ve Velké Británii. Vystavuje více než 8 500 exponátů z různých období a zemí. V muzeu můžete vidět zbraně, brnění, meče, luky a mnoho dalšího. Pro milovníky historie a vojenského umění je to nezapomenutelný zážitek.

 • Leeds City Museum
   

  Leeds City Museum

  Leeds City Museum je skvělým místem pro objevování historie a kultury města Leeds. Muzeum nabízí rozmanité sbírky, včetně starověkých artefaktů, přírodních věd a moderního umění. Interaktivní výstavy umožňují návštěvníkům zapojit se do zážitku a získat hlubší porozumění historii města. Vstup do muzea je zdarma a je otevřeno denně. Určitě navštivte toto fascinující místo při návštěvě Leedsu.

 • 1904 Platt built condensor mule (self-actingb) at Armley Mills Industrial Museum near Leeds, Yorkshire , used for spinning wool. This mule is…
   

  Leeds Industrial Museum at Armley Mills

  Leeds Industrial Museum at Armley Mills nabízí fascinující pohled na průmyslovou historii města. Nachází se v bývalé vlnařské továrně a prezentuje historii textilního průmyslu, největšího zaměstnavatele v oblasti. V muzeu se můžete projít po vlnařských strojích, vidět, jak se vyráběly příze a tkalcovské výrobky, a prozkoumat životy dělníků v průmyslu. Pro milovníky historie a průmyslového dědictví je toto místo nevynechat!

 • Golden Acre Park
   

  Golden Acre Park

  Golden Acre Park je ideálním místem pro piknik nebo procházku v přírodě. Tento park se nachází v krásné oblasti Leeds a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Můžete se projít kolem jezera nebo si užít krásnou zahradu plnou různých druhů rostlin. Golden Acre Park je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě.

 • Roundhay Park
   

  Roundhay Park

  Roundhay Park je největším parkem v Leedsu a nabízí nádherné procházky kolem jezera, zahrad a lesů. Park hostí mnoho kulturních akcí, jako například koncerty, festivaly a divadelní představení. Pro sportovní nadšence je k dispozici řada aktivit, jako jsou tenisové kurty, fotbalová hřiště a cyklostezky. Roundhay Park je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v přírodě, které rozhodně stojí za návštěvu.

Počasí Leeds

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Leeds

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz