lipsko

Letenky do Lipska

Hledáte levné letenky do Lipska? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Lipsko

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Lipsko navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Lipska přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
NěmeckoNěmecko

Stručně a jasně

Stát

Německo

Letiště

1 letiště (LEJ)

Časový posun

Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Lipsko.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 30min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Leipzig Halle Airport se nachází 14 km od centra města Lipsko.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Lipsko od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Lipsko je letiště Leipzig Halle Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Leipzig Halle Airport (LEJ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Lipsko je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Lipsko

K cestě do destinace Lipsko lze využít 1 letiště.

Co vidět v Lipsku

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 24 míst, co vidět v Lipsku .

 • Monument to the Battle of the Nations
   

  Monument to the Battle of the Nations

  Památník Bitvy národů v Lipsku připomíná jednu z největších bitev v evropských dějinách. Stojí na místě, kde se v roce 1813 odehrála rozhodující bitva napoleonských válek. Památník je vysoký 91 metrů a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Navštivte expozice a dozvíte se více o historii této významné události.

 • St. Thomas Church
   

  St. Thomas Church

  Kostel svatého Tomáše v Lipsku je jedním z nejvýznamnějších historických kostelů v Německu. Tento kostel je známý především díky Johannu Sebastianu Bachovi, který zde působil jako varhaník. Každý týden se zde konají koncerty jeho hudby. Kostel svatého Tomáše je také významným místem pro náboženské obřady a slavnosti. Navštivte tento kostel a prožijte nezapomenutelný zážitek.

 • St. Nicholas Church
   

  St. Nicholas Church

  Kostel svatého Mikuláše v Lipsku je jednou z nejvýznamnějších památek města. Tento gotický kostel byl postaven v 16. století a nabízí návštěvníkům krásné výhledy na okolní krajinu. Interiér kostela je zdoben bohatými freskami a sochami. Pokud hledáte klidné místo pro zamyšlení, kostel svatého Mikuláše je tou správnou volbou.

 • Leipzig Panometer
   

  Leipzig Panometer

  Leipzický Panometer je fascinující kulturní zážitek, který nabízí jedinečný pohled na historické a moderní aspekty Lipska. Obrovské panoramatické malby vytvářejí iluzi reality a přenáší návštěvníky do minulosti. Výstavy se pravidelně mění, takže se vždy najde něco nového k prozkoumání. Navštivte Panometer a nechte se unést do jiného světa!

 • Bach-Museum Leipzig
   

  Bach-Museum Leipzig

  Vstupte do světa Johanna Sebastiana Bacha v Bach-Museum v Lipsku. Toto muzeum nabízí jedinečný pohled na život a dílo jednoho z nejvýznamnějších hudebních skladatelů v historii. Prozkoumejte expozice, které vám ukážou, jak Bachova hudba ovlivnila nejen jeho současníky, ale také moderní hudbu. Pro milovníky klasické hudby je návštěva Bach-Museum v Lipsku nezapomenutelným zážitkem.

Počasí v Lipsku

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Lipsko

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Nosy Be
🌴 Dovolená
😎 20 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👌 1 517 Kč
milan
Palma de Mallorca
🤘 Multi-city
🤩 2 552 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
🚀 2 015 Kč

Letní letenky do Kampánie

Itálie
Před 46 hodinami
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🔥 1 443 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz