Lodž

Letenky do Lodži

Hledáte levné letenky do Lodži? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Lodž

Lodž leží ve státě Polsko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Lodž navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Lodži přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
PolskoPolsko
👀 Památky
📜 Historie
🏛️ Architektura

Stručně a jasně

Stát
Polsko
Letiště
1 letiště (LCJ)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Lodž.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 59min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Lodz Wladyslaw Reymont Airport se nachází 6 km od centra města Lodž.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Lodž od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Lodž je letiště Lodz Wladyslaw Reymont Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Lodz Wladyslaw Reymont Airport (LCJ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Lodž je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Lodž

K cestě do destinace Lodž lze využít 1 letiště.

Co vidět v Lodži

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 17 míst, co vidět v Lodži .

 • This picture was taken during the photographic wikiworkshop organized by the Association of Wikimedia Poland. All pictures of the workshop you can…
   

  Księży Młyn

  Księży Młyn v Lodži je historický průmyslový komplex, který je důležitou součástí kulturního a historického dědictví města. Tento areál byl původně postaven jako textilní továrna a dnes je převeden na víceúčelový prostor, kde se nachází byty, ateliéry, galerie a kavárny. Komplex je vynikajícím příkladem industriální architektury 19. století a je symbolem průmyslového vzkvětu Lodže.

 • Park Ocalałych
   

  Park Ocalałych

  Park Ocalałych v Lodži je moderní park s památníkem a stovkami stromů, které zasadili přeživší holokaustu. Park slouží jako památka obětí a přeživších Lodžského ghetta, které v době druhé světové války vytvořilo a provozovalo nacistické Německo. Oficiálně byl park otevřen 30. srpna 2004, v 60. výročí likvidace ghetta. Nachází se na území bývalého ghetta mezi ulicemi Wojska Polskiego a Sporna. Park navrhla Grażyna Ojrzyńska a je přístupný zdarma.

 • Manufaktura
   

  Manufaktura

  Manufaktura v Lodži je moderní nákupní a zábavní centrum, které se nachází v bývalém výrobním komplexu Izraele Poznańskeho. Svojí rozlohou 27 hektarů patří mezi největší nákupní centra v Polsku. Kromě obchodů nabízí také kavárny, restaurace, multiplexové kino, Imax a několik muzeí. Centrum je vyznamenáno celou řadou mezinárodních cen za svoje propojení historie, přírody i současného moderního stylu architektury. Určitě stojí za návštěvu, zejména kvůli krásnému průčelí tovární brány z roku 1880.

 • Muzeum města Lodž
   

  Muzeum města Lodž

  Muzeum města Lodž je nejvýznamnějším muzeem v Lodži, které se nachází v bývalém paláci průmyslníka Izraela Poznańského. V expozici muzea můžete najít umělecká díla a předměty, které se týkají historie a kultury města. Palác se stal symbolem průmyslového dědictví města a jeho rozvoje v 19. století. Muzeum nabízí prohlídky s průvodcem a je vhodné pro všechny, kteří chtějí lépe poznat historii a kulturu města Lodže.

 • LODZ,POLAND, CENTRAL MUSEUM OF TEXTILES , APRIL, 27, 2018:The White Factory presently the seat of the Central Museum of Textiles, Lodz, Poland; Shutterstock ID 1085771489; Your name (First / Last): Gemma Graham; GL account no.: 65050; Netsuite department name: Online Editorial; Full Product or Project name including edition: Lodz destination page
   

  Centrální muzeum textilu

  Centrální muzeum textilu v Lodži se nachází v rekonstruované továrně Bílá Fabrika, která je nejstarší textilní továrnou v městě z roku 1839. Muzeum nabízí expozice o designu a výrobě textilu, starých tkalcovských strojích, tkaninách, oblečení a dalších předmětech souvisejících s textilním průmyslem. Pokud vás zajímá historie výroby textilu, toto muzeum je pro vás ideální volbou.

Počasí v Lodži

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Lodž

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz