Letenky do Londonderry

Hledáte levné letenky do destinace Londonderry? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Londonderry

Londonderry leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Londonderry navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (LDY)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Londonderry.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 14min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště City of Derry Airport se nachází 11 km od centra města Londonderry.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Londonderry od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Londonderry je letiště City of Derry Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: City of Derry Airport (LDY)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Londonderry je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Londonderry

K cestě do destinace Londonderry lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Londonderry - 18 míst co vidět .

 • The Peace Bridge
   

  The Peace Bridge

  Most míru je nejnovější most v Londonderry a spojuje obě strany řeky Foyle. Je to skvělé místo pro procházky, běhání a cyklistiku a nabízí nádherný výhled na město. Most je významným symbolem míru a jednoty v této oblasti a jeho návrh odráží historii a kulturu města. Navštivte tento most a užijte si jedinečný zážitek v Londonderry.

 • Free Derry Corner
   

  Free Derry Corner

  Free Derry Corner je ikonickým symbolem konfliktu v Severním Irsku. Nachází se v historické čtvrti Bogside v Londonderry a byl založen v roce 1969. Název pochází z období, kdy se Bogside prohlásil za nezávislou oblast a zavedl vlastní správu. Dnes je Free Derry Corner místem, kde se konají památné akce a shromáždění, které připomínají boj za svobodu a rovnost v Severním Irsku.

 • St Columb's Park
   

  St Columb's Park

  St Columb's Park je krásným místem pro odpočinek a relaxaci v srdci Londonderry. Tento park nabízí nádherné výhledy na město a je ideálním místem pro procházky a pikniky. S množstvím zeleně a klidnou atmosférou je to skvělý únik z ruchu města. Navštivte St Columb's Park a užijte si klid a pohodu v přírodě.

 • Tower Museum
   

  Tower Museum

  Tower Museum v Londonderry nabízí fascinující pohled na historii města a jeho okolí. Muzeum se nachází v rekonstruované věži z 16. století, která kdysi sloužila jako vězení. Návštěvníci se mohou těšit na interaktivní výstavy, které přináší příběhy místních obyvatel a jejich životů. Prozkoumejte Londonderry z jiné perspektivy a prohloubte své znalosti o této krásné oblasti.

 • St Columb's Cathedral
   

  St Columb's Cathedral

  Katedrála sv. Columby v Londonderry je považována za jeden z nejvýznamnějších kostelů v Irsku. Katedrála byla postavena v 17. století a její architektura je velmi impozantní. Navštivte tuto historickou památku a prozkoumejte její krásu a zároveň se dozvězte více o její historii. Katedrála je otevřena pro veřejnost a vstup je zdarma.

Počasí Londonderry

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Londonderry

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Bilbao centrum
porto
🤘 Multi-city
🤩 2 199 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz