Longyearbyen - Longyearbyen, Svalbard, Norway

Letenky do Longyearbyen

Hledáte levné letenky do destinace Longyearbyen? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Longyearbyen

Longyearbyen leží v Norska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Longyearbyen navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
NorskoNorsko

Stručně a jasně

Stát
Norsko
Letiště
1 letiště (LYR)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Longyearbyen.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 4h 11min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Svalbard Airport Longyear se nachází 4 km od centra města Longyearbyen.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Longyearbyen od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Longyearbyen je letiště Svalbard Airport Longyear. Poblíž ale najdete i tato letiště: Svalbard Airport Longyear (LYR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Longyearbyen je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Longyearbyen

K cestě do destinace Longyearbyen lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Longyearbyen - 9 míst co vidět .

 • Svalbard Museum
   

  Svalbard Museum

  Svalbard Museum v Longyearbyenu je ideálním místem pro návštěvu, pokud chcete poznat historii a kulturu tohoto arktického ostrova. Muzeum nabízí fascinující výstavy o geologii, těžbě uhlí, výzkumu a přírodě této oblasti. Nechte se unést do minulosti a objevte, jak tato drsná krajina ovlivňovala život místních obyvatel. Určitě nevynechejte tuto jedinečnou zastávku na své cestě po Svalbardu.

 • Svalbard Global Seed Vault
   

  Svalbard Global Seed Vault

 • Gruve 3
   

  Gruve 3

  Navštivte Gruve 3, největší důl na Svalbardu, který byl v provozu až do roku 1996. Prohlédněte si tuto historickou památku a dozvíte se více o těžbě uhlí na ostrově. Průvodci vám rádi ukážou, jak těžká práce to byla a jaký vliv měla na celou oblast. Nezapomeňte se obléct teple a připravit se na nezapomenutelný zážitek.

 • Placeholder image.
   

  North Pole Expedition Museum

  Muzeum expedice na Severní pól v Longyearbyenu nabízí fascinující pohled na historii polárních expedic. Prozkoumejte artefakty a fotografie z expedic, které zkoumaly nejsevernější místa na Zemi. Muzeum je skvělým zdrojem informací o neuvěřitelných výpravách do této drsné a nehostinné oblasti. Navštivte toto muzeum a prohloubte své znalosti o polárních expedicích.

 • Longyearbyen Harbour
   

  Longyearbyen Harbour

  Přístav Longyearbyen je vstupní branou do nejsevernějšího města na světě, Longyearbyenu. Nachází se na břehu fjordu, obklopen horami a ledovci. Z přístavu se můžete vydat na výlet lodí nebo kajakem, abyste objevili krásy arktické přírody. V okolí najdete také muzeum, restaurace a obchody s arktickými suvenýry. Přístav Longyearbyen je skvělým výchozím bodem pro vaše dobrodružství na Svalbardu.

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Longyearbyen

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz