Lubeck - An der Obertrave, listed buildings nr. 6-8 and 11-15, Lübeck, Schleswig-Holstein, Germany

Letenky do Lubeck

Hledáte levné letenky do destinace Lubeck? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Lubeck

Lubeck leží ve státě Německo. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Lubeck navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
NěmeckoNěmecko

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (LBC)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Lubeck.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 54min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Lubeck Blankensee Airport se nachází 7 km od centra města Lubeck.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Lubeck od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Lubeck je letiště Lubeck Blankensee Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Lubeck Blankensee Airport (LBC)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Lubeck je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Lubeck

K cestě do destinace Lubeck lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Lubeck - 20 míst co vidět .

 • Museum Holstentor
   

  Museum Holstentor

  Muzeum Holstentor je jednou z nejznámějších lubeckých památek. Tento impozantní gotický vstupní portál do města byl postaven v 15. století a dnes slouží jako muzeum. Návštěvníci se mohou těšit na fascinující expozice, které přibližují historii města a jeho význam pro obchod a řemesla. Muzeum Holstentor je skvělým místem pro milovníky historie a kultury.

 • European Hansemuseum
   

  European Hansemuseum

  Evropské Hanzy muzeum v Lübecku je největší muzeum věnované Hanze v Evropě. Návštěvníci se mohou podívat na více než 800 let historie této obchodní ligy, která ovlivnila obchod a kulturu v celé Evropě. Muzeum nabízí interaktivní výstavy a exponáty, které přibližují život v této obdobě. Určitě nevynechejte návštěvu tohoto fascinujícího muzea!

 • Lübeck Cathedral
   

  Lübeck Cathedral

  Lübeckský dóm je jedním z nejvýznamnějších stavebních skvostů v Lübecku. Tento gotický chrám z 12. století se pyšní nádherným interiérem, kde se nachází mnoho uměleckých děl a památek. Vystoupejte na věž a užijte si úchvatný výhled na historické centrum Lübecku. Navštivte tuto krásnou katedrálu a užijte si okamžik klidu a duchovního zážitku.

 • Museum Behnhaus Drägerhaus
   

  Museum Behnhaus Drägerhaus

  Muzeum Behnhaus Drägerhaus je jedním z nejvýznamnějších muzeí v Lübecku. Nachází se v historické budově, která sama o sobě stojí za vidění. Muzeum je specializované na umění 19. století a má vynikající sbírku obrazů a soch. Pro milovníky umění a historie je to nevynechatelná zastávka při návštěvě Lübecku.

 • German seaside resort Travemuende, tall sailing ships Kruzenstern and Passat meeting
   

  Passat

  Museumsschiff Passat je historická loď, která se nachází v přístavu německého města Lübeck. Tato nádherná loď byla postavena v roce 1911 a sloužila jako obchodní loď. Dnes je však muzejním exponátem a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat historii plavby. Navštivte tuto památku a objevte tajemství námořníků a jejich života na moři.

Počasí Lubeck

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Lubeck

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🔥 740 Kč
Pisa
Sardinie
Bologna
🤘 Multi-city
🤩 1 532 Kč
Ženeva
✨ Prodloužený víkend
👌 956 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
👌 777 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz