Lublaň

Letenky do Lublaň

Hledáte levné letenky do destinace Lublaň? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Lublaň

Lublaň leží v Slovinska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Lublaň navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
SlovinskoSlovinsko

Stručně a jasně

Stát
Slovinsko
Letiště
1 letiště (LJU)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Lublaň.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 50min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Ljubljana Joze Pucnik Airport se nachází 19 km od centra města Lublaň.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Lublaň od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Lublaň je letiště Ljubljana Joze Pucnik Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Ljubljana Joze Pucnik Airport (LJU)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Lublaň je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Lublaň

K cestě do destinace Lublaň lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Lublaň - 24 míst co vidět .

 • Ljubljana Castle
   

  Ljubljana Castle

  Lublaňský hrad je impozantním symbolem města a poskytuje úchvatné výhledy na Lublaň a okolí. Hrad byl postaven v 11. století a nyní slouží jako kulturní centrum, kde se konají koncerty, výstavy a divadelní představení. Navštivte hradní muzeum a objevte historii Lublaně. Procházejte se po hradních zdech a užijte si krásné výhledy na město a řeku Ljubljanicu.

 • Ljubljana Cathedral, dedicated to Saint Nicholas, from Pogačar Square.
   

  Ljubljana Cathedral

  Katedrála svatého Mikuláše je nádherným příkladem barokní architektury v Lublani. Postavena v 18. století, katedrála je jedním z nejvýznamnějších kostelů v zemi. Interiér katedrály je zdobený freskami a sochami, které připomínají historii města. Navštivte katedrálu a užijte si klidnou chvíli v krásném prostředí tohoto historického místa.

 • Narodni muzej Slovenije
   

  Narodni muzej Slovenije

  Navštivte Národní muzeum Slovinska v Lublani a objevte tajemství této země. Muzeum nabízí fascinující expozice přírodní historie a kulturního dědictví Slovinska. Uvidíte zde vzácné geologické sbírky, archeologické nálezy a umělecká díla. Prozkoumejte historii Slovinska a objevte jeho bohatou kulturu. Vstupné je přijatelné a vstup je zdarma každou první neděli v měsíci.

 • Trojmostí
   

  Trojmostí

  Trojmostí je nejznámější most v Lublani. Tento architektonický skvost spojuje historické centrum města s moderní částí. Most byl navržen architektem Jože Plečnikem a postaven v roce 1932. Na mostě můžete vidět tři mosty vedle sebe, které vypadají jako jeden. Trojmostí je oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele, kteří se zde rádi procházejí a užívají si krásný výhled na řeku Ljubljanicu.

 • Mestni muzej Ljubljana
   

  Mestni muzej Ljubljana

  Městské muzeum v Lublani je skvělým místem pro poznání historie města. Muzeum se nachází v historické budově a nabízí bohatou sbírku artefaktů, včetně starověké keramiky, zbraní a obrazů. Návštěvníci se mohou dozvědět o životě a kultuře města od pravěku až po současnost. Vstupné je přijatelné a prozkoumání muzea stojí za to.

Počasí Lublaň

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Lublaň

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz