Lublin - Kościół św. Mikołaja na Czwartku w Lublinie.

Letenky do Lublin

Hledáte levné letenky do destinace Lublin? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Lublin

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Lublin navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
PolskoPolsko

Stručně a jasně

Stát

Polsko

Letiště

1 letiště (LUZ)

Časový posun

Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Lublin.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 1min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Lublin se nachází 10 km od centra města Lublin.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Lublin od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Lublin je letiště Lublin. Poblíž ale najdete i tato letiště: Lublin (LUZ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Lublin je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Lublin

K cestě do destinace Lublin lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Lublin - 20 míst co vidět .

 • Lublin Castle
   

  Lublin Castle

  Zámek Lublin se nachází v polském městě Lublin, nedaleko centra a sousedící s historickou částí města. Jedná se o jedno z nejstarších dochovaných královských sídel v Polsku, založené v 12. století. Zámek prošel mnoha rekonstrukcemi, nejstarší dochovanou částí je impozantní románská kulatá věž, která dominuje nádvoří. V zámku se nachází Lublinské muzeum a gotická kaple sv. Trojice s nejkrásnějšími polskými freskami. Během druhé světové války sloužil zámek jako vězení pro až 40 000 vězňů a byl místem poprav 300 lidí v červenci 1944.

 • The Holy Trinity Chapel and the castle keep in Lublin.
   

  Chapel of the Holy Trinity

  Kaple svaté Trojice, známá také jako Lublinská hradní kaple, je gotická kaple s renesančním štítem, která se nachází v nádvoří Lublinského hradu v Polsku. Kaple sousedí s muzeem hradního komplexu a je nedílnou součástí místa. Je známá svými freskami z 15. století v byzantském nebo pravoslavném stylu, což je v katolickém Polsku neobvyklé. Kaple byla pravděpodobně postavena před rokem 1326 a v 14. století byla jednopatrovou budovou s kryptou.

 • Lublin Open Air Village Museum
   

  Lublin Open Air Village Museum

  Muzeum Wsi Lubelskiej v Lublině je otevřeným muzeem pod širým nebem, které se nachází na adrese Varšavská 96. Muzeum se specializuje na lidovou architekturu a kulturu Lublinského vojvodství. V parku se nachází více než 50 historických dřevěných budov, které připomínají venkovský život na konci 19. a začátku 20. století. Toto místo je oblíbeným cílem výletů a nabízí pohled do minulosti.

 • Cracow Gate
   

  Cracow Gate

  Brána Kraków v Lublinu je gotická brána postavená v 14. století, která sloužila jako součást opevnění města. V 16. století získala renesanční nadstavbu a v roce 1782 barokní korunu. Dnes se zde nachází Historické muzeum Lublinu s malou sbírkou dokumentů a fotografií z historie města. Brána Kraków je významnou památkou a připomínkou bohaté historie Lublinu.

 • Lublin Village Open Air Museum
   

  Lublin Village Open Air Museum

  Lublin Village Open Air Museum je muzeum na čerstvém vzduchu, které zobrazuje historický život vesnice na zelených pozemcích s rostlinami a hospodářskými zvířaty. Toto muzeum na ploše 25 hektarů nabízí autentické interiéry mnoha budov, včetně panského domu, větrného mlýna, pravoslavného kostela a vyřezávané dřevěné brány navržené Stanisławem Witkiewiczem. Muzeum nabízí také speciální výstavy a kulturní akce. Pro návštěvu z centra města se doporučuje autobus č. 18 z rohu ul. 3 Maja a ul. Żołnierzy Niepodległej (3,20 zlotých).

Počasí Lublin

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Lublin

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Katánie
✈️ Zpátečka
👌 1 437 Kč
Malta - zátoka
✨ Víkendovka
🔥 1 140 Kč

Zimní víkendy na Maltě

Malta
Před 9 hodinami
Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Pisa
✨ Víkendovka
🚀 958 Kč
Hurghada
🌴 Dovolená
😎 9 965 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
lisabon
milan
🤘 Multi-city
😍 2 425 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz