Macau - Once a bay (Bahia Da Praia Grande), after the redevelopment project, Nam Van Lake (South Bay lake) became one of two man made lakes in the Macau Peninsula.

Letenky do Macau

Hledáte levné letenky do destinace Macau? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Macau

Macau leží ve státě Macau. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Macau navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
MacauMacau

Stručně a jasně

Stát
Macau
Letiště
1 letiště (MFM)
Časový posun
+6h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Macau.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 16min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Macau International Airport se nachází 7 km od centra města Macau.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Macau od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Macau je letiště Macau International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Macau International Airport (MFM)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Macau je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Macau

K cestě do destinace Macau lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Macau - 23 míst co vidět .

 • Ruins of St. Paul's
   

  Ruins of St. Paul's

  Ruiny chrámu svatého Pavla jsou jednou z nejvýznamnějších památek v Macau. Tento chrám byl postaven v 17. století a byl zničen požárem v roce 1835. Zbývající zdi a schodiště jsou stále velmi působivé a nabízejí nádherný výhled na město. Navštivte tento historický symbol Macaa a prohlédněte si jeho bohatou historii.

 • Monte Fort, Macau
   

  Monte Fort

  Monte Fort v Macau je historická pevnost, která byla postavena v 17. století na ochranu před útoky Nizozemců a Britů. Dnes je to oblíbená turistická atrakce a nabízí nádherný výhled na město a okolní oblasti. Vstupné je přijatelné a vstupenky lze zakoupit online. Navštivte Monte Fort a prozkoumejte jeho historii a krásu sami!

 • A-Ma Temple
   

  A-Ma Temple

  A-Ma Temple je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších chrámů v Macau. Tento chrám je zasvěcen bohyni moře a je jedním z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Macau. Návštěvníci mohou obdivovat krásné architektonické prvky a mozaiky, které zdobí chrám. A-Ma Temple je skvělým místem pro ty, kteří chtějí poznat historii a kulturu Macau.

 • Senado Square
   

  Senado Square

  Náměstí Senado je jedním z nejvýznamnějších míst v Macau. Toto náměstí se nachází v historickém centru a je obklopeno mnoha historickými budovami, jako je například chrám sv. Pavla. Náměstí je ideálním místem pro procházky, nákupy a ochutnávání místních specialit. Navštivte toto nádherné náměstí a prožijte atmosféru tohoto kouzelného města na vlastní kůži.

 • Macau Tower, Macau
   

  Ao-men lü-jou-tcha

  Ao-men lü-jou-tcha, známá také jako Macau Tower, je nejvyšší stavbou v Macau. Vystoupejte na vyhlídkovou plošinu a užijte si nádherný výhled na město a okolní ostrovy. Pokud hledáte adrenalinový zážitek, vyzkoušejte si skok z věže. Macau Tower je také domovem mnoha restaurací a nočního klubu, kde si můžete užít skvělou večerní zábavu.

Počasí Macau

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Macau

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🔥 740 Kč
Pisa
Sardinie
Bologna
🤘 Multi-city
🤩 1 532 Kč
Ženeva
✨ Prodloužený víkend
👌 956 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
👌 777 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz