Letenky do Makung

Hledáte levné letenky do destinace Makung? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Makung

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Makung navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Tchaj-wanTchaj-wan

Stručně a jasně

Stát
Tchaj-wan
Letiště
1 letiště (MZG)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Makung.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 35min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Makung Airport se nachází 4 km od centra města Makung.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Makung od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Makung je letiště Makung Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Makung Airport (MZG)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Makung je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Makung

K cestě do destinace Makung lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Makung - 11 míst co vidět .

 • Tongliang Great Banyan
   

  Tongliang Great Banyan

  Tongliang Great Banyan je ohromující strom, který roste v centru města Makung. Je to největší banyanový strom na světě a jeho kořeny se rozprostírají na ploše více než 1 200 m². Strom je starý přes 300 let a je považován za duchovní symbol města. Navštivte tento úžasný přírodní zázrak a zažijte pocit úžasu, který Vás naplní při pohledu na něj.

 • googleusercontent.com
   

  Penghu Living Museum

  Penghu Living Museum je fascinující muzeum v centru Makungu, které nabízí návštěvníkům pohled na život a kulturu ostrova Penghu. Muzeum je plné exponátů, jako jsou tradiční oblečení, nástroje a řemesla, které dokreslují historii a tradice tohoto krásného místa. Navštivte Penghu Living Museum a získejte hlubší porozumění života na ostrově Penghu.

 • Jeskyně Fongguei
   

  Jeskyně Fongguei

  Jeskyně Fongguei v Makungu je fascinujícím místem plným přírodních krás. Tuto jeskyni tvoří několik neuvěřitelných komor s krasovými útvary, jako jsou stalaktity a stalagmity. Prozkoumejte tuto podzemní krásu s průvodcem a poznejte více o historii a legendách spojených s touto jeskyní. Určitě stojí za návštěvu pro ty, kteří hledají dobrodružství a přírodní krásy na Tchaj-wanu.

 • Fongguei Cave
   

  Fongguei Cave

  Fongguei Cave je fascinující jeskyně v Makungu, kterou byste neměli vynechat při návštěvě Tchaj-wanu. Jeskyně se nachází v malebné krajině a nabízí návštěvníkům neuvěřitelný zážitek. Prozkoumejte úchvatné podzemní prostory, kde se setkáte s nádhernými stalaktity a stalagmity. Fongguei Cave je ideálním místem pro milovníky přírody a dobrodruhů, kteří hledají nezapomenutelné zážitky.

 • Penghu Great Bridge
   

  Penghu Great Bridge

  Penghu Great Bridge je nejdelší mořský most na Tchaj-wanu, který spojuje ostrovy Magong a Baisha. Tento impozantní most nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a přináší zážitek z jízdy nad modrou hladinou. Pro turisty je to skvělé místo pro fotografování a procházky s výhledy na oceán. Pokud plánujete návštěvu Tchaj-wanu, nevynechejte tento úžasný most!

Počasí Makung

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Makung

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz