Manchester

Letenky do Manchesteru

Hledáte levné letenky do Manchesteru? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Manchester

Manchester leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Manchester navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Manchesteru přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
Spojené královstvíSpojené království
👀 Památky
⚽ Fotbal
🏛️ Architektura
☕ Kavárny

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (MAN)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Manchester.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 47min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Manchester Airport se nachází 14 km od centra města Manchester.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Manchester od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Manchester je letiště Manchester Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Manchester Airport (MAN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Manchester je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Manchester

K cestě do destinace Manchester lze využít 1 letiště.

Doprava z/na letiště Manchester MAN

Co vidět v Manchesteru

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 24 míst, co vidět v Manchesteru .

 • Town Hall
   

  Town Hall

  Town Hall nebo-li radnice v Manchesteru je velkolepá budova postavená v gotickém stylu v roce 1877. Nachází se na náměstí Albert Square a je jednou z nejvýznamnějších památek města. Budova slouží jako sídlo městské rady a je otevřena pro veřejnost, můžete tak navštívit mnoho místností a sálů, včetně velkolepého radničního sálu, kde se konají oficiální ceremonie a slavnosti.

 • Castlefield
   

  Castlefield

  Castlefield je historická čtvrť v centru Manchesteru, nacházející se zhruba kilometr jihozápadně od radnice na nábřeží řeky Irwell. Tato oblast byla v minulosti důležitým průmyslovým centrem s mnoha kanály a sklady, které sloužily k přepravě zboží po celé Británii. Dnes je Castlefield oblíbenou turistickou atrakcí a relaxačním místem pro místní obyvatele. V oblasti Castlefield najdete mnoho historických budov a památek, včetně stojících zbytků římské pevnosti Mamucium, která byla postavena v roce 79 n.l.

 • Heaton Park
   

  Heaton Park

  Heaton Park je velký park v severní části Manchesteru. Rozkládá se na ploše více než 600 akrů a je to největší park v Manchesteru a jeden z největších městských parků v Evropě. Park byl otevřen v roce 1902 a je populárním místem pro procházky, pikniky a sportovní aktivity. V parku najdete mnoho zajímavých míst k návštěvě, včetně historického Heaton Hall, který slouží jako muzeum. V areálu parku se nachází také velké množství zahrad a zelených ploch, golfové hřiště, jezera, kavárny a restaurace. Heaton Park je také populárním místem pro konání kulturních akcí a festivalů.

 • Manchester Cathedral
   

  Manchester Cathedral

  Katedrála v Manchesteru, oficiálně nazývaná Katedrála svatého Jana Křtitele, je gotická katedrála postavená v roce 1421 a nachází se v srdci města. Katedrála je jednou z nejvýznamnějších historických památek Manchesteru a je významným centrem křesťanského života v regionu. Katedrála je známá svým velkolepým interiérem s vysokými klenutými stropy a vitrážovými okny, které vyobrazují biblické scény a svaté postavy. V katedrále se nachází mnoho soch, oltářů a náhrobků, které dokumentují dlouhou historii města. Katedrála je otevřená pro veřejnost a návštěvníci mohou navštívit kryptu, kde se nachází náhrobní kameny některých významných osobností města.

 • The Quays
   

  The Quays

  The Quays je moderní čtvrť v Manchesteru, která se nachází na břehu řeky Irwell a Manchester Ship Canal. Salford Quays byly původně průmyslovou oblastí, ale v posledních desetiletích se staly centrem kulturního a obchodního dění. V Salford Quays najdete mnoho moderních budov, jako je například budova BBC, MediaCityUK, The Lowry, Imperial War Museum North a mnoho dalších. Tato čtvrť je také domovem mnoha obchodů, restaurací, kaváren a hotelů. Kromě toho jsou v této oblasti také moderní sportovní centra, jako je například The Helly Hansen Watersports Centre, kde se mohou návštěvníci věnovat různým vodním sportům.

Počasí v Manchesteru

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Manchester

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Bologna
Sardinie
Bergamo
🤘 Multi-city
🚀 1 631 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
😎 788 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
👌 764 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz