Memmingen

Letenky do Memmingen

Hledáte levné letenky do destinace Memmingen? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Memmingen

Memmingen leží ve státě Německo. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Memmingen navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
NěmeckoNěmecko
☕ Kavárny
📜 Historie
🏺 Museum
🏛️ Architektura

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (FMM)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Memmingen.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 58min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Memmingen Allgau Airport se nachází 4 km od centra města Memmingen.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Memmingen od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Memmingen je letiště Memmingen Allgau Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Memmingen Allgau Airport (FMM)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Memmingen je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Memmingen

K cestě do destinace Memmingen lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Memmingen - 16 míst co vidět .

 • Ulmer Tor
   

  Ulmer Tor

  Ulmer Tor je historická brána města Memmingen, která se nachází na západní straně městských hradeb. Tato brána byla postavena v roce 1365 a je jednou z nejvýznamnějších památek města. Při procházce okolo městských hradeb si nenechte ujít tuto impozantní stavbu, která vás přenese do minulosti.

 • MEWO Kunsthalle
   

  MEWO Kunsthalle

  MEWO Kunsthalle je vynikajícím místem pro milovníky umění, kteří navštíví Memmingen. Tato galerie hostí nejen výstavy moderního umění, ale také tradiční díla z regionu. Kromě toho MEWO Kunsthalle nabízí bohatý program workshopů a kulturních akcí. Navštivte MEWO Kunsthalle a objevte nejlepší umělecké díla v Memmingenu.

 • Steuerhaus
   

  Steuerhaus

  Steuerhaus je historická budova v Memmingenu, která sloužila jako daňový úřad. Dnes je to oblíbená turistická atrakce, kde si můžete prohlédnout expozice o městské historii a kultuře. Budova je postavena v renesančním stylu a její fasáda je zdobena malbami a sochami. Navštivte Steuerhaus a prozkoumejte bohatou historii Memmingenu.

 • Hexenturm
   

  Hexenturm

  Hexenturm je historická brána v německém městě Memmingen. Tento impozantní kamenný věžovitý objekt byl postaven v 14. století a sloužil jako součást městského opevnění. Dnes je to oblíbená turistická atrakce, která nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte Hexenturm a prozkoumejte jeho fascinující historii a architekturu.

 • Lindauer Tor
   

  Lindauer Tor

  Lindauer Tor je historická brána v Memmingenu, která je známá svým impozantním vzhledem. Tato brána byla postavena v 15. století a dodnes slouží jako symbol města. Procházejte touto bránou a prožijte pocit, jako byste se vrátili do minulosti. Lindauer Tor je nezapomenutelnou zastávkou na vaší cestě po Memmingenu.

Počasí Memmingen

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Memmingen

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🔥 740 Kč
Pisa
Sardinie
Bologna
🤘 Multi-city
🤩 1 532 Kč
Ženeva
✨ Prodloužený víkend
👌 956 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
👌 777 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz