písčitá pláž v Miami

Letenky do Miami

Hledáte levné letenky do Miami? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Miami

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Miami navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Miami přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené státySpojené státy
⛱️ Písečné pláže
🌊 Moře
🍸 Noční život

Stručně a jasně

Stát

Spojené státy

Letiště

1 letiště (MIA)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Miami.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 9h 36min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Miami International Airport se nachází 10 km od centra města Miami.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Miami od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Miami je letiště Miami International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Miami International Airport (MIA)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Miami je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Miami

K cestě do destinace Miami lze využít 1 letiště.

Co vidět v Miami

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 27 míst, co vidět v Miami .

 •  

  Wynwood Walls

  Wynwood Walls jsou neuvěřitelnou galerií pouličního umění v srdci Miami. Tohle je místo, kde se setkávají umělci z celého světa a vytvářejí nádherné graffiti a muraly. Procházejte se uličkami plnými barevných obrazů a nechte se unést kreativitou a energií tohoto jedinečného místa. Wynwood Walls jsou nezapomenutelným zážitkem, který by neměl chybět na vašem seznamu věcí, které musíte vidět v Miami.

 •  

  Vizcaya Museum & Gardens

  Vizcaya Museum & Gardens v Miami je jedno z nejkrásnějších muzeí a zahrad v USA. Tento skvostný palác v italském stylu byl postaven v roce 1916 a nabízí návštěvníkům jedinečný pohled do minulosti. Procházejte se rozlehlými zahradami, obdivujte umělecká díla a užijte si nádherný výhled na záliv. Vizcaya Museum & Gardens je jednou z nejpopulárnějších turistických atrakcí v Miami, kterou byste neměli vynechat při návštěvě tohoto města.

 •  

  Jungle Island

  Jungle Island je největší zoologickou zahradou v Miami. Prozkoumejte tropickou džungli a setkávejte se s exotickými zvířaty, jako jsou opice, papoušci a krokodýli. Zážitkem je také vystoupení s papoušky a šou s tygry. Pro ty odvážnější je připravena možnost setkat se s aligátory a dokonce i s velkými šelmami. Jungle Island je ideálním místem pro rodinný výlet, který si budete pamatovat navždy.

 •  

  Miami Children's Museum

  Miami Children's Museum je ideálním místem pro rodinný výlet. Interaktivní expozice nabízejí zábavu a učení pro děti všech věkových kategorií. Více než 14 expozic, včetně simulace supermarketu a zdravotnického zařízení, nabízí dětem možnost objevovat svět kolem sebe. Vstupné je přátelské k rodinám a vstup je zdarma pro děti mladší 1 roku.

 • Bayfront Park, Miami, Florida, USA.
   

  Bayfront Park

  Bayfront Park je krásné místo pro odpočinek v centru Miami. Tento park nabízí nádherný výhled na zátoku Biscayne Bay a nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu. Můžete si zde pronajmout kajak, projít se po promenádě nebo si dát piknik v příjemném prostředí. Park také hostí řadu kulturních akcí a koncertů, takže určitě neváhejte a navštivte Bayfront Park při své návštěvě Miami.

Počasí v Miami

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Miami

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 23 hodinami
Nantes
✈️ Zpátečka
🎉 1 802 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz