pohled na náměstí v Mnichově

Letenky do Mnichova

Hledáte levné letenky do Mnichova? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Mnichov

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Mnichov navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Mnichova přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
NěmeckoNěmecko
👀 Památky
📜 Historie
🏛️ Architektura
🍸 Noční život

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (MUC)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Mnichov.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 44min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Munich International Airport se nachází 29 km od centra města Mnichov.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Mnichov od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Mnichov je letiště Munich International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Munich International Airport (MUC)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Mnichov je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Mnichov

K cestě do destinace Mnichov lze využít 1 letiště.

Co vidět v Mnichově

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 24 míst, co vidět v Mnichově .

 • Marienplatz
   

  Marienplatz

  Marienplatz je největším náměstím v Mnichově a je plné historických budov a památek. Každý den se zde koná slavnostní ceremoniál s figurínami, které představují dějiny Mnichova. Náměstí je také výchozím bodem pro prohlídku města a nabízí širokou škálu obchodů, restaurací a kaváren. Nezapomeňte navštívit Mariensäule, sochu Panny Marie, která se nachází uprostřed náměstí.

 • Deutsches Museum
   

  Deutsches Museum

  Deutsches Museum v Mnichově je největší technické muzeum na světě. Zahrnuje více než 50 expozic, které představují vědy a technologie, od astronomie až po vodní dopravu. Návštěvníci se mohou podívat na repliku prvního parního stroje nebo se projít věrnou kopií uhelného dolu. Muzeum je ideální pro rodiny s dětmi a všechny technické nadšence.

 • Munich Residenz
   

  Munich Residenz

  Mnichovská královská rezidence je největší palácový komplex v Německu. Nachází se v samém srdci města a nabízí návštěvníkům neuvěřitelný pohled do dějin Bavorska. Prohlédněte si zde krásné umělecké sbírky, nádherné interiéry a zahrady. Navštivte také Schatzkammer, kde jsou uloženy cennosti bavorských králů. Určitě nevynechejte návštěvu tohoto výjimečného místa při své cestě do Mnichova.

 • English Garden
   

  English Garden

  Anglický park je největší městský park v Mnichově. Park je ideálním místem pro procházky, pikniky a relaxaci v přírodě. Uvnitř parku se nachází jezero, které nabízí možnost koupání a surfování. Pro milovníky piva je zde také pivovar, kde si mohou vychutnat tradiční bavorské pivo. Navštivte tento park a užijte si krásy přírody v srdci Mnichova.

 • Nymphenburg Palace
   

  Nymphenburg Palace

  Nymphenburgský palác je nádherná barokní rezidence bavorských vládců, která se nachází v Mnichově. Palác byl postaven v 17. století a nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Užijte si procházku v krásných zahradách, navštivte muzeum porcelánu a prohlédněte si krásné interiéry paláce. Nymphenburgský palác je skvělou volbou pro milovníky historie a architektury.

Počasí v Mnichově

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Mnichov

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz