Molde - Molde, Norway

Letenky do Molde

Hledáte levné letenky do destinace Molde? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Molde

Molde leží v Norska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Molde navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
NorskoNorsko

Stručně a jasně

Stát
Norsko
Letiště
1 letiště (MOL)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Molde.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 7min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Molde Airport se nachází 5 km od centra města Molde.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Molde od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Molde je letiště Molde Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Molde Airport (MOL)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Molde je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Molde

K cestě do destinace Molde lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Molde - 9 míst co vidět .

 • Romsdal Museum
   

  Romsdal Museum

  Romsdalské muzeum v Molde je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat historii a kulturu norského regionu Romsdal. Muzeum nabízí návštěvníkům mnoho exponátů, včetně tradičních norských domů a lodí. Zajímavé výstavy a interaktivní prvky přináší historii k životu. Navštivte Romsdalské muzeum a prozkoumejte bohatou historii tohoto krásného regionu.

 • Molde Panorama
   

  Molde Panorama

  Molde Panorama nabízí úchvatné výhledy na norské fjordy a horizonty. Tento nádherný výhledový bod se nachází v centru města Molde a je oblíbeným místem pro fotografování a obdivování krásy norské přírody. Navštivte Molde Panorama a užijte si jedinečný zážitek z norského panoramatu.

 • Molde Cathedral
   

  Molde Cathedral

  Katedrála v Moldě je nádherným příkladem norské architektury. Postavena byla v roce 1957 a je jedním z nejvýznamnějších kostelů v kraji Romsdal. Její věže a okna zajišťují úchvatné výhledy na fjordy a hory v okolí. Katedrála je také důležitým kulturním centrem, kde se konají koncerty a další kulturní akce pro místní i turisty.

 • Jazzgutten
   

  Jazzgutten

  Jazzgutten v Molde je skvělým místem pro milovníky jazzové hudby. Tento klub je známý pro své skvělé koncerty a přátelskou atmosféru. Navštivte Jazzgutten a užijte si nezapomenutelný večer plný hudby a zábavy. Vstupné je přijatelné a dá se koupit na místě. Určitě nezapomeňte na svůj návštěvu v Molde zahrnout i Jazzgutten na svůj seznam míst k návštěvě.

 • Mountain trips in Romsdal
   

  Mountain trips in Romsdal

  Objevte krásy norských hor v oblasti Romsdal. Výlety nabízejí nádherné výhledy na fjordy a úchvatné přírodní scenérie. Pro milovníky turistiky je to ideální místo. Navštivte nejvyšší vrchol hory Romsdalshorn nebo se projděte po malebné vesnici Åndalsnes. Zážitky, které zde zažijete, vám zaručeně zůstanou v paměti. Vydejte se do norských hor a užijte si nezapomenutelný výlet!

Počasí Molde

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Molde

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Alicante - výhled z hradu na pláž a přístav
Ibiza
✈️ Zpátečka
👌 2 441 Kč
Stockholm
✨ Víkendovka
🤩 1 233 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🎉 2 185 Kč
Riga
Oslo
Krakow - náměstí
🤘 Multi-city
👍 2 410 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz