Montevideo - Panorámica de la playa de Pocitos en Montevideo (Uruguay)

Letenky do Montevideo

Hledáte levné letenky do destinace Montevideo? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Montevideo

Montevideo leží ve státě Uruguay. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Montevideo navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Jižní Amerika
UruguayUruguay

Stručně a jasně

Stát
Uruguay
Letiště
1 letiště (MVD)
Časový posun
-5h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Montevideo.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 13h 38min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Carrasco International /General C L Berisso Airport se nachází 14 km od centra města Montevideo.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Montevideo od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Montevideo je letiště Carrasco International /General C L Berisso Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Carrasco International /General C L Berisso Airport (MVD)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Montevideo je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Montevideo

K cestě do destinace Montevideo lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Montevideo - 23 míst co vidět .

 • Port Market
   

  Port Market

  Přístavní trh v Montevideu je nejlepším místem pro ochutnávku místních specialit a nákup suvenýrů. Tento historický trh nabízí širokou škálu čerstvých ryb, masových výrobků a tradičních pokrmů. Kromě toho zde najdete mnoho stánků s ručně vyráběnými výrobky a uměleckými díly. Navštivte Přístavní trh a ochutnejte pravou chuť Uruguaye.

 • Montevideo, Uruguay Parliament Building
   

  Legislative Palace

  Legislativní palác v Montevideu je největší budovou v Uruguayi a sídlem parlamentu. Postaven byl v roce 1925 a jeho architektura připomíná renesanční paláce. Uvnitř se nacházejí nádherné místnosti s freskami a sochami, které zaujmou každého návštěvníka. Prohlédněte si tento impozantní palác a pochopíte, proč je tolik obdivován nejen místními, ale i turisty z celého světa.

 • Gateway of the Citadel
   

  Gateway of the Citadel

  Brána Citadely je jedním z nejvýznamnějších historických památek v Montevideu. Tato impozantní brána byla postavena v 19. století a sloužila jako vstup do Citadely, opevněného městského opevnění. Dnes se v bráně nachází muzeum, které připomíná boj za nezávislost Uruguaye. Přijďte se podívat na tento historický symbol Montevidea a užijte si nádherný výhled na město z věže brány.

 • Punta Brava Lighthouse
   

  Punta Brava Lighthouse

  Maják Punta Brava je jednou z nejkrásnějších památek v Montevideu. Nachází se na pobřeží, nabízí úchvatné výhledy na oceán a okolní krajinu. Maják byl postaven v roce 1876 a je dodnes funkční. Vstup je zdarma a lze navštívit v určených hodinách. Navštivte Maják Punta Brava a prožijte nezapomenutelný zážitek v Montevideu.

 • Salvo Palace
   

  Salvo Palace

  Palác Salvo v Montevideu je jedním z nejikoničtějších staveb v Uruguaji. Postaven byl v roce 1928 a je nejvyšší budovou v zemi. Navrhl ho architekt Mario Palanti a sloužil jako obytný dům, kancelářské prostory a dokonce i jako rozhlasové studio. Dnes je to symbol Montevidea a turistická atrakce, kterou nelze přehlédnout.

Počasí Montevideo

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Montevideo

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz