pohled na řeku v Newcastle

Letenky do Newcastlu

Hledáte levné letenky do Newcastlu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Newcastle

Newcastle leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Newcastle navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Newcastlu přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
Spojené královstvíSpojené království
☕ Kavárny
📜 Historie
🏺 Museum
🏛️ Architektura
⚽ Fotbal

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (NCL)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Newcastle.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 47min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Newcastle Airport se nachází 8 km od centra města Newcastle.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Newcastle od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Newcastle je letiště Newcastle Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Newcastle Airport (NCL)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Newcastle je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Newcastle

K cestě do destinace Newcastle lze využít 1 letiště.

Co vidět v Newcastle

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 24 míst, co vidět v Newcastle .

 • Newcastle Castle
   

  Newcastle Castle

  Newcastle Castle je historická pevnost, která se nachází v centru města Newcastle. Původně sloužila jako obranný hrad v 12. století, později byla přestavěna na vězení a soud. Dnes je to populární turistická atrakce, která nabízí krásné výhledy na město a okolní krajinu. Navštivte Newcastle Castle a prozkoumejte historii tohoto fascinujícího místa.

 • Discovery Museum
   

  Discovery Museum

  Discovery Museum v Newcastle je ideálním místem pro všechny, kteří se zajímají o historii a technologii. Muzeum nabízí interaktivní výstavy a ukazuje, jakým způsobem se žilo v Newcastle v minulosti. Prozkoumejte vývoj města a jeho průmyslu a objevte, jak se technologie vyvíjela v průběhu času. Pokud hledáte zábavnou a poučnou aktivitu v Newcastle, Discovery Museum je tou správnou volbou!

 • Life Science Centre
   

  Life Science Centre

  Life Science Centre v Newcastle je ideálním místem pro všechny, kteří se zajímají o vědu a techniku. V centru najdete mnoho interaktivních výstav, experimentů a představení. Děti si zde mohou vyzkoušet různé vědecké úkoly a hry. Navštivte také planetárium a podívejte se na hvězdy. Toto místo je skvělou volbou pro celou rodinu a určitě si zde užijete nezapomenutelný zážitek.

 • wikimedia.org
   

  Gateshead Millennium Bridge

  Gateshead Millennium Bridge je jedním z nejikoničtějších mostů v Newcastle. Tento moderní most, otevřený v roce 2001, spojuje břehy řeky Tyne a je známý svou rotační konstrukcí, která umožňuje průchod vysokých lodí. V noci je most osvětlen a vytváří nádhernou kulisu pro večerní procházky. Užijte si výhled na město z tohoto unikátního mostu!

 • Grainger Market
   

  Grainger Market

  Grainger Market je nejstarší tržiště v Newcastle, které se stalo oblíbeným místem pro nákupy, obzvláště mezi místními obyvateli. Tržiště nabízí širokou škálu produktů, včetně čerstvého ovoce a zeleniny, ryb, masa, květin a suvenýrů. Navštivte tento historický trh a ochutnejte místní speciality v přátelské atmosféře, kterou si zamilujete stejně jako místní obyvatelé.

Počasí v Newcastle

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Newcastle

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Bologna
Sardinie
Bergamo
🤘 Multi-city
🚀 1 631 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
😎 788 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
👌 764 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz