Norfolk - SkylineNorfolkVA

Letenky do Norfolk

Hledáte levné letenky do destinace Norfolk? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Norfolk

Norfolk leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Norfolk navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (ORF)
Časový posun
-6h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Norfolk.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 17min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Norfolk International Airport se nachází 9 km od centra města Norfolk.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Norfolk od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Norfolk je letiště Norfolk International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Norfolk International Airport (ORF)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Norfolk je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Norfolk

K cestě do destinace Norfolk lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Norfolk - 18 míst co vidět .

 • Norfolk Botanical Garden
   

  Norfolk Botanical Garden

  Norfolk Botanical Garden je ideální místem pro milovníky přírody. Tento nádherný botanický zahradní komplex nabízí návštěvníkům více než 60 zahrad plných květin a rostlin, které se mohou pochlubit krásnými výhledy na přilehlé jezera. Vychutnejte si klidnou procházku nebo piknik v této oáze klidu a krásy, která nabízí únik z rušného města Norfolk.

 • Chrysler Museum of Art
   

  Chrysler Museum of Art

  Chrysler Museum of Art je jedním z nejvýznamnějších muzeí umění v oblasti Hampton Roads. Sbírka zahrnuje více než 50 000 uměleckých děl od starověkých civilizací po současnou dobu. Muzeum nabízí také řadu výstav a kulturních akcí, které přinášejí umění do života. Přijďte a prozkoumejte fascinující svět umění v Chrysler Museum of Art.

 • Town Point Park
   

  Town Point Park

  Town Point Park je krásný park v centru města Norfolk. Tento park nabízí nádherný výhled na řeku Elizabeth a je ideálním místem pro pikniky a procházky. V létě se zde konají různé kulturní akce, jako jsou koncerty a festivaly. Navštivte Town Point Park a užijte si příjemný odpočinek v srdci města Norfolk.

 • USS Wisconsin
   

  USS Wisconsin

  Navštivte USS Wisconsin, slavný bitevní lodě ze druhé světové války, kotvící v Norfolku. Prozkoumejte její mohutné paluby a sál s kanóny. USS Wisconsin byla nasazena v několika konfliktech, včetně války v Perském zálivu a operace Pouštní bouře. Vstupné je 24 dolarů pro dospělé a 12 dolarů pro děti. Určitě stojí za návštěvu pro všechny milovníky historie a techniky.

 • Nauticus National Maritime Center
   

  Nauticus National Maritime Center

  Nauticus National Maritime Center je must-see pro milovníky námořní historie. Nachází se v centru Norfolku a nabízí interaktivní expozice, které vás provedou historií amerického námořnictva. Navštivte USS Wisconsin, jeden z největších bitevních lodí v historii, a prozkoumejte simulátory, které vám umožní zažít, jaké to je řídit loď. Nauticus je ideálním místem pro rodinný výlet nebo pro dobrodružství sami.

Počasí Norfolk

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Norfolk

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz