Nottingham - Exterior, Council House, Nottingham

Letenky do Nottingham

Hledáte levné letenky do destinace Nottingham? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Nottingham

Nottingham leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Nottingham navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (EMA)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Nottingham.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 41min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště East Midlands Airport se nachází 18 km od centra města Nottingham.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Nottingham od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Nottingham je letiště East Midlands Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: East Midlands Airport (EMA)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Nottingham je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Nottingham

K cestě do destinace Nottingham lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Nottingham - 20 míst co vidět .

 • Nottingham Castle
   

  Nottingham Castle

  Hrad Nottingham je legendárním místem v historii Anglie a nabízí nádherný výhled na město Nottingham. V muzeu se můžete dozvědět o historii hradu a jeho významu pro město. Galerie pak hostí rozmanité výstavy a umělecké díla. Navštivte toto kouzelné místo a prožijte nezapomenutelnou zážitek z historie a kultury.

 • Nottingham Industrial Museum
   

  Nottingham Industrial Museum

  Muzeum průmyslu v Nottinghamu nabízí fascinující pohled na historii města a jeho průmyslové dědictví. Vystavené stroje, nástroje a technologie představují nejenom historii průmyslu, ale také ukazují, jak se technologie vyvíjela a jaký vliv měla na život místních obyvatel. Muzeum je ideálním místem pro všechny, kteří se zajímají o technické dědictví a historii průmyslu.

 • Nottingham Contemporary
   

  Nottingham Contemporary

  Nottingham Contemporary je moderní galerie umístěná v centru Nottinghamu. Nabízí širokou škálu výstav a akcí, které zahrnují současné umění, filmové projekce a hudební koncerty. Tato galerie je ideálním místem pro milovníky umění, kteří hledají inspiraci a nové zážitky. Navštivte Nottingham Contemporary a objevte svět současného umění v srdci města Nottinghamu.

 • Highfields Park
   

  Highfields Park

  Highfields Park je ideálním místem pro pikniky, procházky nebo relaxaci u jezera. Okolí parku nabízí mnoho možností pro sportovní aktivity, jako jsou tenisové kurty, golfové hřiště a cyklostezky. Nechte se unést krásou parku a užijte si klidné odpoledne v srdci Nottinghamu.

 • On a warm but cloudy day in Nottingham.
   

  Wollaton Hall

  Wollaton Hall je historický dům se nacházející v Nottinghamu. Jeho architektura zahrnuje prvky elizabetánského a tudorovského stylu. Interiéry jsou plné uměleckých děl a historických artefaktů. Okolní park nabízí dokonalou možnost pro pikniky a procházky. Wollaton Hall byl také použit jako kulisa pro několik filmů, včetně Batmana. Navštivte tento úžasný dům a prožijte kousek historie v srdci Anglie.

Počasí Nottingham

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Nottingham

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 45 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz