Nuuk

Letenky do Nuuk

Hledáte levné letenky do destinace Nuuk? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Nuuk

Nuuk leží v Grónska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Nuuk navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
GrónskoGrónsko
🌲 Příroda
🏞️ Národní parky
📜 Historie
🏺 Museum

Stručně a jasně

Stát
Grónsko
Letiště
1 letiště (GOH)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Nuuk.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 5h 21min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Godthaab / Nuuk Airport se nachází 1 km od centra města Nuuk.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Nuuk od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Nuuk je letiště Godthaab / Nuuk Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Godthaab / Nuuk Airport (GOH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Nuuk je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Nuuk

K cestě do destinace Nuuk lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Nuuk - 10 míst co vidět .

 • museu.ms
   

  Nuuk Art Museum

  Muzeum umění Nuuk je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat místní umění a kulturu. V muzeu najdete rozmanitou sbírku inuitského umění, včetně soch, obrazů a keramiky. Muzeum se nachází v srdci Nuuku a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Nezapomeňte si přinést fotoaparát, abyste si mohli zachytit krásné momenty během vaší návštěvy.

 • Church of Our Saviour
   

  Church of Our Saviour

  Kostel našeho Spasitele je dominantou Nuuku a nejstarší kostel v Grónsku. Stavba z bílého dřeva s věží nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. Interiér zdobí tradiční grónské umění a vitráže. Kostel je důležitým kulturním a náboženským centrem města a stojí za návštěvu při objevování Nuuku a jeho historie.

 • wikimedia.org
   

  Greenland National Museum

  Grónské národní muzeum v Nuuku vás provede historií a kulturou tohoto fascinujícího ostrovního státu. Muzeum nabízí bohatou sbírku exponátů, včetně tradičních oděvů a nástrojů, které používali Inuité. Prohlédněte si také vzácné artefakty z vikingovského osídlení Grónska. Pokud chcete poznat historii a kulturu Grónska, návštěva tohoto muzea je nezbytností.

 • Katuaq - Cultural Center
   

  Katuaq - Cultural Center

  Katuaq je kulturní centrum v Nuuku, které nabízí širokou škálu kulturních akcí, jako jsou koncerty, divadelní představení a výstavy. Budova centra je moderní a navržena tak, aby odrážela tradiční grónskou kulturu. Navštivte Katuaq a objevte uměleckou scénu Grónska.

 • Greenland National Museum and Archives
   

  Greenland National Museum and Archives

  Grónské národní muzeum a archivy v Nuuku nabízí fascinující pohled na historii a kulturu Grónska. Expozice zahrnují archeologické nálezy, umělecká díla a předměty denní potřeby. Zajímavé jsou také fotografie a dokumenty, které ukazují, jak se Grónsko vyvíjelo v průběhu času. Vstupné je velmi příznivé a pro všechny milovníky historie a kultury Grónska je to skvělá zastávka na cestě po Nuuku.

Počasí Nuuk

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Nuuk

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 1 470 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🔥 1 717 Kč
kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz