Oklahoma City - A view of the Oklahoma City skyline from the Municipal Building in Oklahoma City, Oklahoma (United States).

Letenky do Oklahoma City

Hledáte levné letenky do destinace Oklahoma City? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Oklahoma City

Oklahoma City leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Oklahoma City navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (OKC)
Časový posun
-7h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Oklahoma City.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 9h 52min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Will Rogers World Airport se nachází 11 km od centra města Oklahoma City.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Oklahoma City od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Oklahoma City je letiště Will Rogers World Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Will Rogers World Airport (OKC)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Oklahoma City je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Oklahoma City

K cestě do destinace Oklahoma City lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Oklahoma City - 25 míst co vidět .

 • Myriad Botanical Gardens
   

  Myriad Botanical Gardens

  Myriad Botanical Gardens jsou krásné zahrady v centru Oklahoma City. Tento park nabízí návštěvníkům mnoho možností, včetně procházek po zahradách, pikniků a relaxace u jezírka. V létě se zde často konají kulturní akce, jako jsou koncerty a festivaly. Myriad Botanical Gardens jsou ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v centru města Oklahoma City.

 • National Cowboy & Western Heritage Museum
   

  National Cowboy & Western Heritage Museum

  Vstupte do světa divokého západu a objevte historii kovbojů a indiánů v Národním muzeu kovbojů a západního dědictví v Oklahoma City. Muzeum nabízí rozsáhlé sbírky umění, historických předmětů a interaktivních výstav. Prohlédněte si například repliku města Deadwood nebo se podívejte na slavné westernové filmy a seriály. Nezapomeňte si odvézt suvenýry z obchodu s westernovými potřebami.

 • roadtrippers.com
   

  Martin Park Nature Center

  Martin Park Nature Center je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné a přírodní prostředí. Nachází se v Oklahoma City a nabízí návštěvníkům krásné výhledy a neuvěřitelné zážitky. Tento park je domovem mnoha druhů zvířat a rostlin, které můžete pozorovat při procházce po stezkách. Navštivte Martin Park Nature Center a užijte si přírodu v celé její kráse.

 • Oklahoma City Zoo
   

  Oklahoma City Zoo

  Zoo v Oklahoma City je ideálním místem pro rodinný výlet. Nabízí mnoho exotických zvířat, jako jsou sloni, lvi a gorily. Pro milovníky zvířat je to prostě nezapomenutelný zážitek. Děti se mohou potěšit hřišti a dětské zóně. Vstupné je přijatelné a pomáhá financovat péči o zvířata. Oklahoma City Zoo je pro každého, kdo má rád zvířata, skvělou volbou pro den plný zábavy a dobrodružství.

 • Oklahoma City National Memorial & Museum
   

  Oklahoma City National Memorial & Museum

  Oklahoma City National Memorial & Museum je místem, které připomíná tragickou událost z roku 1995, kdy byl zničen budova federálního soudu. Muzeum nabízí působivé výstavy, které ukazují, jak tragédie ovlivnila město a celou zemi. Návštěva tohoto místa je nejen poučná, ale také emocionální a důležitá pro porozumění historii a síle amerického lidu.

Počasí Oklahoma City

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Oklahoma City

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 6 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz