Ordu - Ordu, Turkey, center

Letenky do Ordu

Hledáte levné letenky do destinace Ordu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Ordu

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Ordu navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
TureckoTurecko

Stručně a jasně

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (OGU)
Časový posun
+2h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Ordu.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 52min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Ordu–Giresun Airport se nachází 17 km od centra města Ordu.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Ordu od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Ordu je letiště Ordu–Giresun Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Ordu–Giresun Airport (OGU)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Ordu je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Ordu

K cestě do destinace Ordu lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ordu - 6 míst co vidět .

 • Pasaoglu Mansion & Ethnography Museum
   

  Pasaoglu Mansion & Ethnography Museum

  Pasaoglu Mansion & Ethnography Museum v Ordu je jedinečným muzeem, které se zaměřuje na tradiční život a kulturu Ordu. Nachází se v historické budově, která byla postavena v 19. století a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat život a tradice místních lidí. Kromě toho jsou zde k vidění i různé historické předměty a artefakty. Pasaoglu Mansion & Ethnography Museum je skvělým místem pro ty, kteří chtějí lépe poznat Ordu a jeho kulturu.

 • Ordu Boztepe Gondola
   

  Ordu Boztepe Gondola

  Ordu Boztepe Gondola je lanovka v Ordu, která slouží k přepravě lidí na vrchol Boztepe. Vlastní a provozuje ji městská správa Ordu. Lanovka je dlouhá 2 350 metrů a byla postavena italskou společností Leitner Ropeways za 11 milionů tureckých lir. Oficiálně byla otevřena 9. června 2012. Základní stanice se nachází v centru města u pobřeží Černého moře. Na vrcholu Boztepe je horská stanice v nadmořské výšce 498 metrů. V jednom směru může lanovka přepravit 900 lidí za hodinu. Jízda trvá 6,5 minuty.

 • Placeholder image.
   

  CambasI YaylasI Kayak Merkezi

  Ordu je město v Turecku, které je známé svou krásnou přírodou. CambasI YaylasI Kayak Merkezi je zimní středisko, které se nachází v blízkosti města. Toto středisko nabízí skvělé lyžařské podmínky a je ideálním místem pro milovníky zimních sportů. S výhledem na okolní hory a krásnou přírodu je toto místo ideální pro relaxaci a odpočinek.

 • Placeholder image.
   

  Ciseli Selalesi

  Ciseli Selalesi je krásný vodopád nacházející se v tureckém Ordu. Tento přírodní skvost přiláká mnoho návštěvníků, kteří se chtějí těšit z jeho nádherného výhledu a relaxovat v jeho okolí. Vodopád je obklopen zelení a nabízí klidnou atmosféru, kterou si každý může užít. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají únik z města a chtějí se těšit z krásné přírody.

 • Placeholder image.
   

  Boztepe

  Boztepe je horský vrchol v turecké provincii Ordu, který nabízí nádherný výhled na město a Černé moře. Vrchol lze snadno dosáhnout kabinovou lanovkou, která je oblíbeným způsobem dopravy pro turisty i místní obyvatele. Na vrcholu se nachází také restaurace a kavárna, kde si můžete vychutnat tradiční tureckou kuchyni a obdivovat výhled. Boztepe je ideálním místem pro relaxaci a užívání si krásné přírody.

Počasí Ordu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Ordu

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz