Ornskoldsvik - Fjällräven Center in Örnsköldsvik, Sweden.

Letenky do Ornskoldsvik

Hledáte levné letenky do destinace Ornskoldsvik? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Ornskoldsvik

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Ornskoldsvik navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
ŠvédskoŠvédsko

Stručně a jasně

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (OER)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Ornskoldsvik.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 8min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Ornskoldsvik Airport se nachází 19 km od centra města Ornskoldsvik.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Ornskoldsvik od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Ornskoldsvik je letiště Ornskoldsvik Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Ornskoldsvik Airport (OER)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Ornskoldsvik je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Ornskoldsvik

K cestě do destinace Ornskoldsvik lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ornskoldsvik - 7 míst co vidět .

 • Örnsköldsviks Museum and Concert Hall
   

  Örnsköldsviks Museum and Concert Hall

  Navštivte Muzeum a koncertní síň Örnsköldsvik a objevte kulturní dědictví této oblasti. Muzeum nabízí zajímavé výstavy a sbírky, zatímco koncertní síň hostí rozmanité hudební akce. Tento komplex je skvělým místem pro získání kulturního zážitku v Ornskoldsviku.

 • Själevads Church
   

  Själevads Church

  Kostel Själevads je krásnou historickou stavbou v Ornskoldsviku. Tento kostel byl postaven v 19. století a je známý svými nádhernými vitrážemi a sochami. Interiér kostela je velmi působivý a nabízí klidné místo pro meditaci a modlitbu. Kostel Själevads je skvělým místem pro návštěvu, pokud hledáte duchovní zážitek v krásném prostředí.

 • Varldsarvet Hoga Kusten
   

  Varldsarvet Hoga Kusten

  Varldsarvet Hoga Kusten je jedním z nejkrásnějších přírodních záznamů ve Švédsku. Tento národní park nabízí úchvatné výhledy na pobřeží a moře. Prozkoumejte zdejší lesy, pláže a skalnaté útesy. Vychutnejte si klidnou atmosféru a objevte přírodní krásy tohoto místa. Navštivte Varldsarvet Hoga Kusten a zažijte nezapomenutelnou přírodní dovolenou!

 • Gene Fornby
   

  Gene Fornby

  Pokud máte rádi historii a archeologii, neváhejte navštívit Gene Fornby v Ornskoldsviku. Toto archeologické muzeum v přírodě nabízí jedinečný pohled do života a kultury našich předků. Procházejte se po starověkých domech a objevujte tajemství minulosti. Gene Fornby je skvělým místem pro vzdělání i zábavu pro celou rodinu.

 • Hans Hedbergs Museum
   

  Hans Hedbergs Museum

  Muzeum Hana Hedberga je skvělým místem pro milovníky umění a řemesla. Toto malé muzeum nabízí jedinečný pohled na tvorbu švédského umělce Hana Hedberga. Vystavené exponáty zahrnují keramiku, sklo a textilie. Navštivte toto muzeum a objevte jeho fascinující sbírku uměleckých děl.

Počasí Ornskoldsvik

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Ornskoldsvik

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz