Oslo

Letenky do Osla

Hledáte levné letenky do Osla? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Oslo

Zaleťte si do norského Osla, třeba jen na víkend. Zpáteční letenky do Osla pořídíte nejlevněji z Katowic a to od 500 Kč. Do Norska se dostanete levně také z Vídně či Wroclavi. Z Prahy se pak pohybují letenky do Osla od 2 500 Kč. Alternativou může být let s přestupem či z okolních letišť. Použijte vyhledávač letenek, který je flexibilní a najděte tak nejlevnější možnou letenku do Osla.

Optimální doba na zakoupení letenky do Osla v hlavní sezóně je cca 90 dní před odletem. Pokud poletíte mimo sezónu, lze zakoupit letenky v akci i měsíc před odletem. Do Osla lze cestovat celý rok, nejpříznivější teploty jsou od května do listopadu.

Evropa
NorskoNorsko
☕ Kavárny
🏺 Museum
🏛️ Architektura
👀 Památky

Stručně a jasně

Stát
Norsko
Letiště
2 letiště (OSL,TRF)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Oslo.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 40min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Oslo Gardermoen Airport se nachází 37 km od centra města Oslo.

Letiště Sandefjord Airport Torp se nachází 86 km od centra města Oslo.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Oslo od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Oslo jsou a letiště Oslo Gardermoen Airport. letiště Sandefjord Airport TorpPoblíž ale najdete i tato letiště: a Oslo Gardermoen Airport (OSL). Sandefjord Airport Torp (TRF)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Oslo je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Oslo

K cestě do destinace Oslo lze využít 2 letiště.

Co vidět v Oslu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 23 míst, co vidět v Oslu .

 • Bygdoy
   

  Bygdoy

  Bygdøy je krásná čtvrť v Oslo, známá díky své bohaté historii, muzeím a krásné pobřežní krajině. Je to oblíbená destinace pro turisty, kteří hledají kombinaci kultury, historie a přírody. Najdeme tu Norské národní muzeum, Viking Ship Museum, kde můžete vidět skutečné vikingské lodě a další artefakty spojené s norskými vikingskými kořeny. Fram Museum, kde se můžete dozvědět více o norských polárních expedicích a Kon-Tiki Museum, které představuje expedici norského dobrodruha Thor Heyerdahla na voru Kon-Tiki. Užijte si večeři v jedné z restaurací na pobřeží, kde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody a vyhlídku na fjordy.

 • Oslo Cathedral
   

  Oslo Cathedral

  Oslo Cathedral, neboli norský národní kostel, najdeme v samotném centru norského hlavního města Oslo, nedaleko hlavního nádraží. Prohlédněte si katedrálu zvenčí a obdivujte její architektonické detaily. Budova katedrály se vyznačuje elegantním gotickým stylem a dominantní věží. Po prohlídce exteriéru vstupte dovnitř katedrály a prozkoumejte její interiér. Uvnitř najdete krásnou vnitřní výzdobu, nádherné vitráže a další umělecké prvky.

 • Oslo Opera House
   

  Oslo Opera House

  Oslo Opera House je moderní stavba, která se nachází v centru norského hlavního města. Tento nádherný operní dům nabízí nejen kvalitní operní představení, ale také úchvatné výhledy na město a fjord. Na střeše opery se můžete projít a užít si panoramatický výhled na okolí. Navštivte Oslo Opera House a nechte se unést krásou norského umění a architektury.

 • The Royal Palace
   

  The Royal Palace

  Královský palác v Oslu je krásná a impozantní stavba, která se nachází v centru města. Palác je oficiálním sídlem norského krále a královské rodiny. Vstupte do královských apartmánů a prohlédněte si nádherný interiér zdobený uměleckými díly. Nezapomeňte se projít krásnou zahradou, která je volně přístupná. Královský palác v Oslu je jedním z nejvýznamnějších turistických cílů v Norsku.

 • The Vigeland Park
   

  The Vigeland Park

  Vigelandův park v Oslu je jedním z největších sochařských parků na světě. V parku najdete více než 200 soch, které vytvořil norský sochař Gustav Vigeland. Sochy představují lidské emoce a vztahy, což dodává parku zvláštní atmosféru. Procházka parkem je skvělou volbou pro milovníky umění i pro rodiny s dětmi, kteří si zde mohou užít krásné procházky a pikniky.

Počasí v Oslu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Oslo

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 1 470 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🔥 1 717 Kč
kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz