Ostersund - Arctura på natten.

Letenky do Ostersund

Hledáte levné letenky do destinace Ostersund? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Ostersund

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Ostersund navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
ŠvédskoŠvédsko

Stručně a jasně

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (OSD)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Ostersund.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 6min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Ostersund Airport se nachází 7 km od centra města Ostersund.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Ostersund od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Ostersund je letiště Ostersund Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Ostersund Airport (OSD)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Ostersund je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Ostersund

K cestě do destinace Ostersund lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ostersund - 9 míst co vidět .

 • Jamtli
   

  Jamtli

  Jamtli Open-Air Museum v Ostersundu je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat historii a kulturu Švédska. V muzeu se nachází řada historických domů a budov, které ukazují, jak lidé v této oblasti žili a pracovali v minulosti. Nenechte si ujít tradiční Švédské slavnosti a ochutnejte místní speciality. Jamtli je skvělou volbou pro celou rodinu.

 • Frösötornet
   

  Frösötornet

  Frösötornet je nejvyšší rozhledna v Östersundu a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Postavena byla v roce 2019 a od té doby se stala oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele. Vstup na rozhlednu je zdarma a otevřeno je celoročně. Navštivte Frösötornet a užijte si nezapomenutelný zážitek z výhledu na krásy Östersundu!

 • Moose Garden
   

  Moose Garden

  Pokud se chcete setkat s neuvěřitelnou švédskou faunou, navštivte Moose Garden v Ostersundu. Tento park je domovem pro mnoho losů, kteří se volně pohybují po rozlehlém území. Kromě losů zde najdete také další zvířata, jako jsou sobi, lišky a medvědi. Vstupné je velmi příznivé a vaše návštěva pomůže parku v jeho snaze o ochranu a záchranu zvířat.

 • Frösön
   

  Frösön

  Frösön je ostrov v jezeře Storsjön, který nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. Na ostrově se nachází mnoho historických památek, jako například kostel z 12. století a zřícenina hradu. Pro milovníky zvířat je k dispozici Frösö Zoo, kde můžete vidět mnoho druhů místních zvířat. Frösön je ideální pro procházky a cyklistiku a nabízí klidnou alternativu k rušnějšímu centru Ostersundu.

 • Badhusparken
   

  Badhusparken

  Badhusparken je krásný park v centru města Ostersund. Procházejte se kolem jezírka nebo si odpočiňte na lavičkách. Park nabízí také moderní koupaliště, kde si můžete užít relaxaci v sauně nebo v bazénu. Badhusparken je ideálním místem pro rodinnou zábavu nebo klidný pobyt v přírodě.

Počasí Ostersund

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Ostersund

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 45 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz