perštýnské naměstí, pardubice

Letenky do Pardubic

Hledáte levné letenky do Pardubic? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Pardubice

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Pardubice navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Pardubic přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Česká republikaČeská republika
👀 Památky
📜 Historie
🏺 Museum
🏛️ Architektura

Stručně a jasně

Stát
Česká republika
Letiště
1 letiště (PED)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Pardubice.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 14min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Pardubice Airport se nachází 4 km od centra města Pardubice.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Pardubice od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Pardubice je letiště Pardubice Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Pardubice Airport (PED)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Pardubice je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Pardubice

K cestě do destinace Pardubice lze využít 1 letiště.

Co vidět v Pardubicích

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 14 míst, co vidět v Pardubicích .

 • Zelená Brána
   

  Zelená Brána

  Zelená brána je nejvýznamnější památkou Pardubic. Tento gotický vstupní portál k hradu byl postaven v 15. století a dodnes patří mezi nejkrásnější brány v Česku. Zelená brána byla původně součástí opevnění města, ale postupem času se stala symbolickým vstupem do historického centra Pardubic. Tuto krásnou památku by si neměl nechat ujít žádný návštěvník města.

 • Kostel sv. Bartoloměje
   

  Kostel sv. Bartoloměje

  Kostel svatého Bartoloměje v Pardubicích je jedním z nejvýznamnějších sakrálních památek v celé Pardubické kraji. Tento gotický kostel se nachází v historickém centru města a jeho věže dominují okolnímu krajinářskému rázu. Kostel byl postaven v 14. století a jeho interiér skrývá mnoho cenných uměleckých děl. Pro milovníky historie a architektury je návštěva tohoto kostela skutečným zážitkem.

 • Zámek Pardubice
   

  Zámek Pardubice

  Zámek Pardubice je jedním z nejvýznamnějších renesančních památek v České republice. Nachází se v centru města a nabízí návštěvníkům prohlídku reprezentativních místností, bohatě zdobených sálů a unikátní expozici historických kočárů. Kromě toho si můžete prohlédnout i rozsáhlou zámeckou zahradu, která vás okouzlí svým klidem a krásou. Pro milovníky historie a krásného umění je návštěva zámku Pardubice nezapomenutelným zážitkem.

 • Perštýnské náměstí
   

  Perštýnské náměstí

  Perštýnské náměstí je hlavním náměstím v Pardubicích. Toto náměstí je známé svou historickou architekturou a je často považováno za jedno z kulturních a společenských center města. Náměstí je obklopeno řadou obchodů, kaváren a restaurací, což ho činí ideálním místem pro setkání s přáteli nebo pro odpočinek. V průběhu roku se zde konají různé akce, jako jsou trhy, koncerty a festivaly, což přitahuje nejen místní obyvatele, ale také turisty.

 • Třída Míru
   

  Třída Míru

  Třída Míru v Pardubicích je jednou z hlavních komunikací města a často je považována za jeho životní tepnu. Tato významná třída nabízí rozmanitou směsici obchodů, služeb, restaurací a kaváren, což ji činí populárním místem pro nákupy i společenský život. Vzhledem k své centrální poloze je třída Míru snadno dostupná jak městskou hromadnou dopravou, tak i pěšky, což z ní dělá strategický bod pro jakékoli plánování v rámci města.

Počasí v Pardubicích

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Pardubice

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz