Letenky do Port Ellen

Hledáte levné letenky do destinace Port Ellen? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Port Ellen

Port Ellen leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Port Ellen navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (ILY)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Port Ellen.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 10min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Islay Airport se nachází 8 km od centra města Port Ellen.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Port Ellen od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Port Ellen je letiště Islay Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Islay Airport (ILY)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Port Ellen je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Port Ellen

K cestě do destinace Port Ellen lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Port Ellen - 10 míst co vidět .

 • Ardbeg Distillery
   

  Ardbeg Distillery

  Navštivte Ardbeg Destilerii na ostrově Islay a ochutnejte některé z nejlepších skotských whisky. Destilerie byla založena v roce 1815 a dodnes produkuje vynikající whisky s rašelinovým aroma. Prohlédněte si proces výroby whisky a nakonec si můžete vychutnat degustační menu v krásném prostředí. Ardbeg Destilerie je ideálním místem pro milovníky whisky a skotské tradice.

 • Dunyvaig Castle
   

  Dunyvaig Castle

  Dunyvaig Castle je starobylý hrad v Port Ellenu, který nabízí neuvěřitelný pohled na okolní krajinu. Hrad byl postaven ve 13. století a sloužil jako důležitá pevnost pro skotské krále. Dnes je to oblíbená turistická atrakce a historická památka, kterou byste neměli vynechat při návštěvě Port Ellenu.

 • Lagavulin Distillery
   

  Lagavulin Distillery

  Navštivte destilerii Lagavulin na ostrově Islay a ochutnejte jednu z nejlepších whisky na světě. Tato destilerie má bohatou historii a vyrábí whisky již více než 200 let. Prohlédněte si výrobu a ochutnejte některou z mnoha odrůd. Pokud máte rádi whisky, nemůžete si tuto zastávku na své cestě po Skotsku nechat ujít.

 • Laphroaig Distillery
   

  Laphroaig Distillery

  Navštivte destilerii Laphroaig na ostrově Islay a ochutnejte jednu z nejznámějších skotských whisky. Tato destilerie je jednou z nejstarších v regionu a produkuje whisky s charakteristickým rauchovým aroma. Prohlédněte si výrobní proces, navštivte skladovací prostory a ochutnejte nejlepší whisky přímo z dubových sudů. Zažijte autentickou skotskou atmosféru a užijte si nezapomenutelný zážitek.

 • Kilchoman Distillery
   

  Kilchoman Distillery

  Navštivte destilérku Kilchoman na ostrově Islay a ochutnejte některou z nejlepších skotských whisky. Tato rodinná destilérka produkuje whisky s tradičními postupy a používá pouze místní suroviny. Prohlédněte si celý proces výroby a ochutnejte některou z nejlepších whisky přímo z pramenů. Určitě stojí za návštěvu pro všechny nadšence a milovníky skotské whisky.

Počasí Port Ellen

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Port Ellen

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz