Letenky do Praslin Island

Hledáte levné letenky do destinace Praslin Island? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Praslin Island

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Praslin Island navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
SeychelySeychely

Stručně a jasně

Stát

Seychely

Letiště

1 letiště (PRI)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Praslin Island.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 32min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Praslin Airport se nachází 6 km od centra města Praslin Island.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Praslin Island od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Praslin Island je letiště Praslin Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Praslin Airport (PRI)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Praslin Island je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Praslin Island

K cestě do destinace Praslin Island lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Praslin Island - 10 míst co vidět .

 •  

  Vallée de Mai

  Vallée de Mai je nádherný prales na ostrově Praslin, který je domovem vzácných druhů rostlin a živočichů. Tento prales je jedním z nejstarších na světě a je zapsán na seznamu UNESCO. Procházejte se po stezkách a obdivujte palmové stromy, které produkují největší semena na světě - Coco de Mer. Navštivte toto magické místo a nechte se unést jeho krásou a tichem přírody.

 •  

  Fond Ferdinand

  Fond Ferdinand je největší přírodní rezervace na ostrově Praslin. Tento úchvatný lesní komplex je domovem mnoha vzácných druhů rostlin a zvířat, včetně slavného černého papouška. Užijte si procházku po stezkách, které vás zavedou k vodopádům a panoramatickým výhledům. Fond Ferdinand je nezapomenutelný zážitek pro milovníky přírody a ekoturismus. Navštivte tento klenot Seychelských ostrovů a objevte krásy divoké přírody!

 • Placeholder image.
   

  Anse Lazio

  Anse Lazio je jednou z nejkrásnějších pláží na ostrově Praslin. S bílým pískem a tyrkysovým mořem nabízí dokonalé místo pro relaxaci a opalování. Pro milovníky vodních sportů jsou k dispozici šnorchlování a potápění. Pokud se chcete odreagovat od pláže, můžete navštívit nedaleký přírodní park Vallée de Mai, kde se nachází endemické druhy rostlin a živočichů. Anse Lazio je ideálním místem pro romantickou dovolenou nebo rodinnou dovolenou.

 •  

  Praslin Museum

  Praslin Museum vás zavede do historie ostrova Praslin, který je známý pro své krásné pláže a přírodní krásy. Muzeum nabízí fascinující expozice o životě a kultuře místních obyvatel, včetně ukázek tradičních řemesel a zemědělství. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si unikátní předměty, které připomínají historii ostrova a jeho lidí.

 •  

  Galerie Passerose

  Galerie Passerose je umělecká galerie na ostrově Praslin, která nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Prohlédněte si výstavy místních i mezinárodních umělců a objevte krásu ostrova prostřednictvím uměleckých děl. Galerie je ideálním místem pro milovníky umění, kteří chtějí prozkoumat kulturní scénu Praslinu. Navštivte Galerii Passerose a nechte se unést uměleckou atmosférou ostrova.

Počasí Praslin Island

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Praslin Island

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Chania
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 28 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz