Řešov - City hall in Rzeszow, Poland

Letenky do Řešov

Hledáte levné letenky do destinace Řešov? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Řešov

Řešov leží ve státě Polsko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Řešov navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
PolskoPolsko

Stručně a jasně

Stát
Polsko
Letiště
1 letiště (RZE)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Řešov.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 57min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Rzeszow-Jasionka Airport se nachází 8 km od centra města Řešov.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Řešov od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Řešov je letiště Rzeszow-Jasionka Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Rzeszow-Jasionka Airport (RZE)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Řešov je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Řešov

K cestě do destinace Řešov lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Řešov - 20 míst co vidět .

 • Rzeszów Castle
   

  Rzeszów Castle

  Zámek Rzeszów je jedním z hlavních symbolů města Rzeszów. Byl přestavěn mezi lety 1902 a 1906 na místě původního hradu rodu Lubomirských. Nachází se mezi ulicemi Aleja Pod Kasztanami, Aleja Lubomirski, Chopinova ulice, náměstím Śreniawitów a ulicí plukovníka Lis-Kuly. Dnes slouží jako sídlo krajského soudu, přičemž do roku 1981 fungoval jako věznice. Na místě hradu stála pevnost již od 16. století, kterou v 17. století rozšířil Mikołaj Spytek Ligęza.

 • Museum of Cartoon Movies
   

  Museum of Cartoon Movies

  Muzeum Dobranocek w Rzeszowie je skvělým zážitkem pro děti i dospělé. Toto kouzelné muzeum v centru města vás okamžitě přenese zpět do dětství. Prezentuje sbírky Wojciecha Jamy, které zahrnují loutky z kukiełkowych filmů, hračky, knihy, plakáty, filatelistické hodnoty a mnoho dalšího. Ozdobou sbírky jsou originální loutky z filmů Przygody Misia Colargola, Miś Uszatek, Plastusiowy pamiętnik, Kolorowy świat Pacyka, Maurycy i Hawranek. Muzeum Dobranocek je ideálním místem pro rodinnou zábavu a nostalgickou procházku pamětí.

 • Rzeszów Main Railway Station
   

  Rzeszów Main Railway Station

  Rzeszów Główny je největší železniční stanicí v jihovýchodním Polsku a patří do třídy B. První stanice v Rzeszowě byla postavena v roce 1858 na nově postavené trati z Krakova do Lvova. Během první světové války byla zničena ustupujícími ruskými vojsky a poté znovu postavena. V roce 1944 byla však opět zničena německou armádou. Současný komplex byl postaven po roce 1945.

 • Multimedia Fountain Rzeszow
   

  Multimedia Fountain Rzeszow

  Multimediální fontána v Rzeszowě je skvělým místem pro zábavu pro celou rodinu. Děti si mohou užít běhání mezi tancujícími vodními tryskami, které jsou v noci osvětlené. Toto místo nabízí nejen zábavu, ale také osvěžení v horkých letních dnech. Navštivte Multimediální fontánu v Rzeszowě a užijte si nezapomenutelný zážitek.

 • Rynek miejski w Rzeszowie
   

  Rynek miejski w Rzeszowie

  Rynek Miejski v Rzeszowě je jedním z nejkrásnějších náměstí v Polsku. Obklopený kavárnami a bary, nabízí každoroční vánoční trhy a další kulturní akce. Toto malebné náměstí je ideálním místem pro procházku a relaxaci v centru Rzeszowu.

Počasí Řešov

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Řešov

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Edinburgh- výhled
londyn
🤘 Multi-city
🤩 1 918 Kč
Neapol
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 638 Kč
Kefalonie
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz