Richards Bay - Photo by: Rudi Stadler (darkwhitecreative.com)

Letenky do Richards Bay

Hledáte levné letenky do destinace Richards Bay? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Richards Bay

Richards Bay leží ve státě Jihoafrická republika. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Richards Bay navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
Jihoafrická republikaJihoafrická republika

Stručně a jasně

Stát
Jihoafrická republika
Letiště
1 letiště (RCB)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Richards Bay.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 29min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Richards Bay Airport se nachází 7 km od centra města Richards Bay.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Richards Bay od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Richards Bay je letiště Richards Bay Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Richards Bay Airport (RCB)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Richards Bay je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Richards Bay

K cestě do destinace Richards Bay lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Richards Bay - 9 míst co vidět .

 • Alkantstrand Beach
   

  Alkantstrand Beach

  Pláž Alkantstrand je ideálním místem pro ty, kteří hledají krásné pláže a klidné prostředí. Leží v blízkosti Richards Bay a nabízí nádherný výhled na Indický oceán. Pláž je vhodná pro koupání i procházky podél pobřeží. Užijte si relaxaci na bílém písku a ochlazující se vodě. Pláž Alkantstrand je skvělým místem pro dovolenou s rodinou nebo s partnerem.

 • Boardwalk Mall
   

  Boardwalk Mall

  Boardwalk Mall v Richards Bay nabízí nákupní zážitek pro každého. Nachází se v blízkosti pobřeží, takže si můžete užívat nádherné výhledy na moře. Objevte místní obchody a restaurace, které nabízejí širokou škálu produktů a kulinářských specialit. Boardwalk Mall je ideálním místem pro strávení odpoledne s rodinou a přáteli, ať už hledáte nákupy nebo jen relaxaci u moře.

 • Enseleni Nature Reserve
   

  Enseleni Nature Reserve

  Národní přírodní rezervace Enseleni nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na divokou přírodu Jižní Afriky. Procházejte se po stezkách, které vás provedou kolem krásných vodopádů a potoků, nebo si užijte piknik v obklopení nádherné zeleně. Rezervace je domovem pro mnoho druhů zvířat, včetně slonů, nosorožců a gepardů. Navštivte Enseleni a objevte krásy jihoafrické přírody!

 • Richards Bay Small Craft Harbour
   

  Richards Bay Small Craft Harbour

  Přístaviště malých lodí Richards Bay je ideálním místem pro milovníky námořních dobrodružství. Nachází se v krásném přístavním městě Richards Bay, které láká návštěvníky svými písečnými plážemi a nádherným výhledem na oceán. Přístaviště nabízí možnost pronájmu lodí a výletů po okolních vodách. Pro ty, kteří si chtějí užít klidné odpočinkové chvíle, je zde také možnost rybaření.

 • Empangeni Art and Cultural History Museum
   

  Empangeni Art and Cultural History Museum

  Muzeum umění a kulturní historie Empangeni ukazuje bohatou historii a kulturu města Richards Bay. Návštěvníci si mohou prohlédnout rozsáhlou sbírku uměleckých děl a historických předmětů, včetně tradičních zbraní a keramiky. Muzeum také pořádá pravidelné výstavy a kulturní akce, které ukazují bohatou a rozmanitou kulturu města a jeho obyvatel.

Počasí Richards Bay

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Richards Bay

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz