Rio De Janeiro - Old Cathedral of Rio de Janeiro

Letenky do Rio De Janeiro

Hledáte levné letenky do destinace Rio De Janeiro? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Rio De Janeiro

Rio De Janeiro leží ve státě Brazílie. Město je primárně obsluhováno 2 letišti. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Rio De Janeiro navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Jižní Amerika
BrazílieBrazílie

Stručně a jasně

Stát
Brazílie
Letiště
2 letiště (GIG,SDU)
Časový posun
-5h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Rio De Janeiro.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 11h 34min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Galeao - Antonio Carlos Jobim International Airport se nachází 13 km od centra města Rio De Janeiro.

Letiště Santos Dumont Airport se nachází 1 km od centra města Rio De Janeiro.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Rio De Janeiro od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Rio De Janeiro jsou a letiště Galeao - Antonio Carlos Jobim International Airport. letiště Santos Dumont AirportPoblíž ale najdete i tato letiště: a Galeao - Antonio Carlos Jobim International Airport (GIG). Santos Dumont Airport (SDU)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Rio De Janeiro je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Rio De Janeiro

K cestě do destinace Rio De Janeiro lze využít 2 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Rio De Janeiro - 27 míst co vidět .

 • Selarón Staircase - Rio de Janeiro - Brazil
   

  Selarón Staircase

  Schodiště Selarón, známé také jako Escadaria Selarón, je jednou z nejvýraznějších památek Rio de Janeira. Toto barevné schodiště, které spojuje čtvrti Lapa a Santa Teresa, je tvořeno více než 2000 keramických dlaždic z více než 60 zemí. Dílo chilského umělce Jorge Selaróna představuje originální a jedinečnou atrakci, která stojí za návštěvu.

 • Tijuca Forest, Rio de Janeiro , Rio de Janeiro (state) Brésil.
   

  Národní park Tijuca

  Národní park Tijuca, nacházející se v srdci Rio de Janeiro, je jedním z největších městských parků na světě. Nabízí nádherné výhledy na město, bohatou flóru a faunu a mnoho turistických tras. Navštivte známý vrchol Corcovado s Kristem Spasitelem, prozkoumejte lesy a vodopády a užijte si nezapomenutelný zážitek v této zelené oáze.

 • Christ the Redeemer overlooking Rio De Janeiro
   

  Socha Krista Spasitele

  Socha Krista Spasitele, známá také jako Cristo Redentor, je ikonickým symbolem Rio de Janeiro a jedním z nejznámějších památek světa. Tato impozantní socha stojí na vrcholu hory Corcovado a nabízí úchvatný výhled na město. Postavena byla v roce 1931 a je vysoká 30 metrů. Je to nezapomenutelná atrakce, kterou nesmíte při návštěvě Rio de Janeiro vynechat.

 • Museu do Amanhã, Porto Maravilha, Rio de Janeiro
   

  Museum of Tomorrow

  Muzeum zítřka, známé jako Museu do Amanhã, se nachází v Rio de Janeiru a je jedinečnou ukázkou moderní architektury. Toto interaktivní muzeum se zaměřuje na udržitelnost a ekologii, představuje výzvy budoucnosti a nabízí návštěvníkům poutavé zážitky. Muzeum je oblíbenou atrakcí pro návštěvníky z celého světa a stojí za návštěvu při cestě do Rio de Janeira.

 • Rio de Janeiro - Victoria Regia im Botanischen Garten
   

  Rio de Janeiro Botanical Garden

  Botanická zahrada Rio de Janeiro, známá jako Jardim Botânico, je oázou klidu a krásy v srdci rušného města. Zahrada byla založena v roce 1808 a dnes se pyšní více než 6 500 druhy rostlin. Procházka mezi vzácnými stromy, orchidejemi a palmami je ideálním způsobem, jak strávit pohodový den v Rio de Janeiro.

Počasí Rio De Janeiro

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Rio De Janeiro

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz