Roatan Island - Turquoise Bay, Milton Bight, Roatan, Honduras

Letenky do Roatan Island

Hledáte levné letenky do destinace Roatan Island? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Roatan Island

Roatan Island leží ve státě Honduras. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Roatan Island navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
HondurasHonduras

Stručně a jasně

Stát
Honduras
Letiště
1 letiště (RTB)
Časový posun
-8h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Roatan Island.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 59min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Juan Manuel Galvez International Airport se nachází 2 km od centra města Roatan Island.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Roatan Island od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Roatan Island je letiště Juan Manuel Galvez International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Juan Manuel Galvez International Airport (RTB)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Roatan Island je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Roatan Island

K cestě do destinace Roatan Island lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Roatan Island - 12 míst co vidět .

 • wikimedia.org
   

  Little French Key

  Vychutnejte si dokonalou plážovou dovolenou na ostrově Roatan. Navštivte Little French Key, nádherný soukromý ostrov s bílými písečnými plážemi a tyrkysovými vodami. Užijte si klidný den na pláži, potápějte se v korálových útesech nebo se projděte po ostrově a obdivujte krásné výhledy. Little French Key je ideální místo pro relaxaci a odpočinek v karibském ráji.

 • tripadvisor.com
   

  Daniel Johnson's Monkey and Sloth Hang Out

  Navštivte Daniel Johnsonův Monkey and Sloth Hang Out na ostrově Roatan a poznejte zvířata, která jinde neuvidíte. Můžete se setkat s opicemi, lenochody a dalšími druhy, které zde žijí v přirozeném prostředí. Tento zážitek vám nabídne nezapomenutelnou zábavu a zároveň přispěje k ochraně těchto ohrožených druhů.

 • live.staticflickr.com
   

  Gumbalimba Park

  Gumbalimba Park na ostrově Roatan je ideálním místem pro milovníky přírody. Procházejte se mezi exotickými rostlinami a pozorujte mnoho druhů zvířat, včetně opic a papoušků. Park je také domovem pro mnoho druhů ryb a korálů, což z něj dělá skvělé místo pro šnorchlování. Užijte si krásný den v tomto tropickém ráji!

 • tripadvisor.com
   

  Maya Key

  Navštivte ostrov Roatan a objevte krásy Maya Key. Tento malý ostrov je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Pláže s jemným pískem a tyrkysovou vodou vás okouzlí. Vyzkoušejte si šnorchlování a poznejte podmořský svět. Na ostrově najdete také řadu restaurací s místní kuchyní a obchodů s tradičními suvenýry. Nechte se unést atmosférou Karibiku na ostrově Maya Key.

 • tripadvisor.com
   

  Mayan Eden

  Mayan Eden je nejlepší místo pro objevování kultury a historie ostrova Roatan. Navštivte tuto krásnou lokalitu a prohlédněte si starobylé mayanské památky a chrámy. Pojďte se projít po zahradách a užijte si nádherný výhled na ostrov a moře. Mayan Eden je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí prozkoumat krásy Roatanu a zároveň se dozvědět něco o historii a kultuře místních obyvatel.

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Roatan Island

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
👍 2 460 Kč
Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Rijeka - Kapucinska Crkva in Rijeka, view from the autobus station. Rijeka, Croatia. 2008 year.
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
výhled na hlavní město Rumunska
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 089 Kč
hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz