rostock

Letenky do Rostocku

Hledáte levné letenky do Rostocku? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Rostock

Rostock leží ve státě Německo. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Rostock navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Rostocku přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
NěmeckoNěmecko
📜 Historie
🏛️ Architektura
🏺 Museum
🌊 Moře

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (RLG)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Rostock.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 52min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Rostock-Laage Airport se nachází 23 km od centra města Rostock.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Rostock od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Rostock je letiště Rostock-Laage Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Rostock-Laage Airport (RLG)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Rostock je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Rostock

K cestě do destinace Rostock lze využít 1 letiště.

Co vidět v Rostocku

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 19 míst, co vidět v Rostocku .

 • IGA Park
   

  IGA Park

  IGA Park je jedním z nejkrásnějších parků v Rostocku. Byl postaven v roce 2003 pro Světovou výstavu zahradnictví a je plný barevných květinových záhonů a zahrad. Park nabízí spoustu aktivit, jako jsou cyklistické stezky, turistické trasy, dětská hřiště a mnoho dalšího. Užijte si krásný den v přírodě a relaxujte v tomto nádherném parku.

 • Kunsthalle Rostock
   

  Kunsthalle Rostock

  Rostockská galerie umění, známá také jako Kunsthalle Rostock, je skvělým místem pro milovníky umění. Nachází se v centru města Rostock a nabízí širokou škálu uměleckých děl, od tradičních až po moderní. Galerie je také známá pro své zajímavé výstavy a kulturní akce. Navštivte toto místo a objevte krásu umění v Rostocku.

 • Marienkirche
   

  Marienkirche

  Kostel Panny Marie v Rostocku je jedním z nejvýznamnějších historických památek v severním Německu. Tento gotický kostel byl postaven v 13. století a nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na město a pobřeží Baltského moře. Uvnitř kostela se nachází nádherné vitráže a umělecká díla.

 • Das Traditionsschiff Typ Frieden beherbergt als Museumsschiff sehr viel Wissenswertes aus dem Schiffbau in Rostock. Alle Decks können besichtigt…
   

  Schifffahrtsmuseum Rostock

  Schifffahrtsmuseum Rostock je muzeum v přístavu v historické lodi Frieden. Tato nádherná loď byla postavena v roce 1957 v bývalé NDR jako školní loď pro námořníky. Dnes je loď otevřená pro veřejnost a nabízí fascinující prohlídky. Vstupte na palubu a poznávejte historii této krásné lodě, která vás zavede do minulosti a ukáže vám, jak se plavilo na moři v minulosti.

 • Universitätskirche
   

  Universitätskirche

  Návštěva opatského kláštera Svatého Kříže v Rostocku je zážitek, který vás přenese do historie. Klášter byl založen v 13. století a je jedním z nejvýznamnějších středověkých památek v oblasti. Užijte si klid a ticho v klášterní zahradě a obdivujte nádhernou gotickou architekturu.

Počasí v Rostocku

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Rostock

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 1 470 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🔥 1 717 Kč
kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz