Saint Peter Port - Castle Cornet, Guernsey

Letenky do Saint Peter Port

Hledáte levné letenky do destinace Saint Peter Port? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Saint Peter Port

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Saint Peter Port navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
GuernseyGuernsey

Stručně a jasně

Stát
Guernsey
Letiště
1 letiště (GCI)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Saint Peter Port.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 48min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Guernsey Airport se nachází 4 km od centra města Saint Peter Port.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Saint Peter Port od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Saint Peter Port je letiště Guernsey Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Guernsey Airport (GCI)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Saint Peter Port je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Saint Peter Port

K cestě do destinace Saint Peter Port lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Saint Peter Port - 9 míst co vidět .

 • La Vallette Underground Military Museum
   

  La Vallette Underground Military Museum

  Podzemní vojenské muzeum La Vallette je nezapomenutelným zážitkem pro všechny milovníky historie. Nachází se v pevnosti, která sloužila jako obrana proti nájezdům nepřátel. V muzeu můžete vidět unikátní sbírku zbraní, uniform a dalšího vojenského vybavení. Prohlédněte si tajné prostory, kde se ukrývali vojáci během druhé světové války a objevte fascinující příběhy z minulosti.

 • Saumarez Park
   

  Saumarez Park

  Saumarez Park je krásný park v Saint Peter Portu na Guernsey. Tento park nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu, včetně procházek, pikniků a hraní na hřišti. V parku se nachází také muzeum a zahrada s místními rostlinami. Saumarez Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v příjemném prostředí, které nabízí krásné výhledy na okolní krajinu.

 • Town Church
   

  Town Church

  Městský kostel v Saint Peter Port na Guernseyi je jednou z nejstarších a nejvýznamnějších památek ostrova. Kostel je obklopen historickými budovami a úzkými uličkami, což vytváří nezapomenutelnou atmosféru. Uvnitř se nachází mnoho cenných uměleckých děl a relikvií. Navštivte tento kostel a objevte historii Guernseye a jeho kultury.

 • Vale Castle
   

  Vale Castle

  Vale Castle, který se nachází na Guernsey, je perfektní pro milovníky historie. Tento středověký hrad byl postaven v 14. století a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Prozkoumejte zbytky hradu a přemýšlejte o jeho historii, která sahá až do doby Vikingů. Vale Castle je skvělým místem pro odpočinek a prozkoumání krásného ostrova Guernsey.

 • Castle Cornet
   

  Castle Cornet

  Castle Cornet je impozantní pevnost na ostrově Guernsey. Toto historické místo nabízí nádherný výhled na okolní moře a město Saint Peter Port. Pevnost byla postavena v 13. století a sloužila jako klíčová obrana proti invazím. Dnes se zde nachází muzeum a galerie, které ukazují historii ostrova. Navštivte tento unikátní kus historie a objevte kouzlo Guernseye.

Počasí Saint Peter Port

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Saint Peter Port

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 4 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 27 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
kaunas
✨ Víkendovka
👌 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz