Samsun - Samsun'dan çeşitli görüntüler

Letenky do Samsun

Hledáte levné letenky do destinace Samsun? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Samsun

Samsun leží ve státě Turecko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Samsun navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
TureckoTurecko

Stručně a jasně

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (SZF)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Samsun.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 43min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Samsun Car?amba Airport se nachází 20 km od centra města Samsun.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Samsun od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Samsun je letiště Samsun Car?amba Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Samsun Car?amba Airport (SZF)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Samsun je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Samsun

K cestě do destinace Samsun lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Samsun - 16 míst co vidět .

 • Onur Anıtı
   

  Onur Anıtı

  Onur Anıtı je impozantní bronzová socha, která uctívá Mustafu Kemala Atatürka, otce turecké války za nezávislost. Nachází se v Samsunu a je oblíbeným místem pro turisty, kteří chtějí prozkoumat historii Turecka. Socha je velmi detailní a působivá, a také nabízí krásný výhled na okolní krajinu. Pro návštěvníky, kteří jsou zvědaví na tureckou historii, je Onur Anıtı nevynechatelným bodem na mapě.

 • Samsun Kent Müzesi
   

  Samsun Kent Müzesi

  Samsun Kent Museum je jednou z nejvýznamnějších památek v Samsunu. V muzeu se nachází mnoho historických artefaktů a exponátů, které přibližují historii města a celé oblasti. Kromě toho se zde nachází také muzeum věnované zakladateli moderního Turecka, Mustafě Kemalovi Atatürkovi, který zde pobýval v roce 1919. Návštěva tohoto muzea je skvělým způsobem, jak se dozvědět více o historii Turecka a Samsunu.

 • Bandırma ferry
   

  Bandırma ferry

  Loď Bandırma Ferry je replikou parního nákladního lodě z 19. století, která přepravila Atatürka z Konstantinopole do Samsunu. Tento historický symbol je k vidění v Samsunu a nabízí návštěvníkům příležitost podívat se na významné místo turecké historie. Pro milovníky historie a námořních lodí je toto místo určitě zajímavou zastávkou při cestě po Turecku.

 • Amisos Hill
   

  Amisos Hill

  Amisos Hill v Samsunu je malý kopec, který lze dosáhnout lanovkou. Na kopci se nacházejí starověké hrobky, promenáda a kavárna. Tento výlet nabízí krásný výhled na město a okolní krajinu. Je to skvělé místo pro odpočinek a relaxaci.

 • Veterans Museum
   

  Veterans Museum

  Muzeum veteránů v Samsunu je umístěno v budově z 20. století, která hostila Atatürka po dobu jednoho týdne v pozdních 20. letech a ukazuje jeho vlivy. Toto muzeum je ideálním místem pro milovníky historie a vojenských veteránů. Návštěvníci zde najdou mnoho exponátů a artefaktů spojených s Atatürkem a jeho érou. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si bohatou historii Turecka.

Počasí Samsun

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Samsun

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Alicante - výhled z hradu na pláž a přístav
Ibiza
✈️ Zpátečka
👌 2 441 Kč
Stockholm
✨ Víkendovka
🤩 1 233 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🎉 2 185 Kč
Riga
Oslo
Krakow - náměstí
🤘 Multi-city
👍 2 410 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz