Shannon - Shannon, County Clare, Ireland as the plane comes down to land at Shannon Airport

Letenky do Shannon

Hledáte levné letenky do destinace Shannon? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Shannon

Shannon leží v Irska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Shannon navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
IrskoIrsko

Stručně a jasně

Stát
Irsko
Letiště
1 letiště (SNN)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Shannon.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 19min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Shannon Airport se nachází 4 km od centra města Shannon.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Shannon od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Shannon je letiště Shannon Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Shannon Airport (SNN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Shannon je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Shannon

K cestě do destinace Shannon lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Shannon - 7 míst co vidět .

 • Shannon Heritage
   

  Shannon Heritage

  Shannon Heritage je největší organizace spravující historické památky v Irsku. Její hlavní sídlo se nachází v Shannonu, kde můžete navštívit několik fascinujících atrakcí. Mezi nejznámější patří Bunratty Castle, Craggaunowen a Knappogue Castle. Všechny tyto památky nabízejí nezapomenutelný zážitek z irské historie a kultury.

 • Atlantic Air Adventures
   

  Atlantic Air Adventures

  Atlantic Air Adventures je centrum pro vzdělávání v letectví a muzeum letectví, které se nachází na divoké atlantické cestě, pouhých 5 km od letiště Shannon v hrabství Clare v Irsku. Je to skvělé místo, kde můžete zažít letové simulace a naučit se více o letectví. Navštivte naše webové stránky pro více informací.

 • King John's Castle
   

  King John's Castle

  King John's Castle Králův hrad John's Castle je středověká pevnost, která byla restaurována a nyní slouží jako turistická atrakce. V návštěvnickém centru si můžete prohlédnout historické kostýmy a interaktivní výstavy. Hrad byl postaven v 13. století a nabízí nádherný výhled na město Shannon. Pro milovníky historie a architektury je to skvělé místo k návštěvě.

 • wikimedia.org
   

  Bunratty Castle

  Bunratty Castle je velký věžový dům z 15. století v irském hrabství Clare. Nachází se v centru vesnice Bunratty, poblíž silnice N18 mezi Limerickem a Ennisem, nedaleko města Shannon a jeho letiště. Hrad a přilehlý folklórní park jsou provozovány Shannon Heritage jako turistické atrakce. Navštivte tento historický hrad a přenesete se do minulosti Irska.

 • Quin Friary
   

  Quin Friary

  Quin Friary je vynikajícím příkladem gotické architektury a je považován za jednu z nejkrásnějších klášterních ruin v Irsku. Klášter byl částečně zničen během anglických občanských válek v 17. století a byl opuštěn na konci 18. století. V klášterních ruinách lze vidět pozůstatky nádherného kostela s křížovým klenutím a věží, stejně jako řadu dekorativních detailů, včetně soch a kamenných řezbářství. Klášter má také nádhernou zahradu s výhledem na okolní krajinu, což jej dělá populárním místem pro pikniky a procházky.

Počasí Shannon

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Shannon

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
💣 11 290 Kč
Brusel
✨ Víkendovka
🚀 1 164 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz