Sonderborg - Christianskirken, Sonderburg, Denmark

Letenky do Sonderborg

Hledáte levné letenky do destinace Sonderborg? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Sonderborg

Sonderborg leží v Dánska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Sonderborg navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
DánskoDánsko

Stručně a jasně

Stát
Dánsko
Letiště
1 letiště (SGD)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Sonderborg.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 3min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Sonderborg Airport se nachází 6 km od centra města Sonderborg.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Sonderborg od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Sonderborg je letiště Sonderborg Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Sonderborg Airport (SGD)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Sonderborg je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Sonderborg

K cestě do destinace Sonderborg lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Sonderborg - 9 míst co vidět .

 • Sønderborg Castle
   

  Sønderborg Castle

  Sønderborgský zámek je krásným příkladem středověké architektury. Nachází se u vody a byl postaven v 12. století. Dnes slouží jako kulturní muzeum, které nabízí pohled do historie města. Zde můžete vidět různé exponáty, které ukazují vývoj a dějiny Sønderborgu. Je to skvělé místo pro ty, kteří se zajímají o historii a architekturu.

 • Gråsten Palace
   

  Gråsten Palace

  Gråsten Palace je královský letní palác, který byl postaven v roce 1759. Nachází se v krásně upravené zahradě v anglickém stylu. Palác je otevřen pro veřejnost v létě, kdy můžete navštívit jeho interiér a prohlédnout si krásné umělecké sbírky. Je to skvělé místo pro milovníky architektury a historie, ale také pro ty, kteří hledají klid a relaxaci v krásném prostředí.

 • Universe
   

  Universe

  Universe v Sonderborgu je interaktivní zábavní park pro všechny věkové kategorie. Nabízí vodní zábavu a průmyslové muzeum. Park je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro jednotlivce, kteří chtějí zažít nezapomenutelné zážitky. Universe je ideální pro ty, kteří chtějí strávit den plný zábavy a dobrodružství.

 • Historiecenter Dybbøl Banke
   

  Historiecenter Dybbøl Banke

  Historické centrum Dybbøl Banke v Sønderborgu je nezapomenutelnou zastávkou pro všechny milovníky historie. Tento muzeum se nachází na místě, kde se odehrála slavná bitva v roce 1864. Návštěvníci zde mohou vidět repliku původní pevnosti, interaktivní výstavy a naučit se více o důležitých událostech té doby. Pro milovníky historie je toto místo nevynechatelná zastávka při návštěvě Sønderborgu.

 • Støvlen
   

  Støvlen

  Støvlen je malebná vesnička, která se nachází v jižním Dánsku nedaleko od města Sonderborg. Tento klidný koutek nabízí nádherné výhledy na moře a okolní přírodu. Pro milovníky cyklistiky a turistiky je zde mnoho možností, jak si užít aktivní dovolenou. Navštivte místní pláže a ochutnejte tradiční dánskou kuchyni v místních restauracích. Støvlen je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci daleko od městského shonu.

Počasí Sonderborg

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Sonderborg

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz