Southampton - Tudor House Museum, Southampton, Hampshire, England

Letenky do Southampton

Hledáte levné letenky do destinace Southampton? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Southampton

Southampton leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Southampton navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (SOU)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Southampton.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 41min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Southampton Airport se nachází 6 km od centra města Southampton.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Southampton od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Southampton je letiště Southampton Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Southampton Airport (SOU)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Southampton je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Southampton

K cestě do destinace Southampton lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Southampton - 18 míst co vidět .

 • SeaCity Museum
   

  SeaCity Museum

  Muzeum SeaCity v Southamptonu vás zavede na fascinující cestu historií města. Prozkoumejte výstavy o Titanicu, který byl postaven v loděnicích v Southamptonu, a o jeho poslední cestě. Muzeum také ukazuje, jaký vliv měla migrace na město a jeho obyvatele. Navštivte toto muzeum a objevte tajemství Southamptonu.

 • Tudor House & Garden
   

  Tudor House & Garden

  Tudor House & Garden v Southamptonu je jedním z nejstarších domů v Anglii. Tento historický dům s nádhernou zahradou vás přenese do doby Tudorů. Prozkoumejte interiér a objevte fascinující příběhy, které se zde odehrály. V zahradě najdete staré rostliny a květiny, které se pěstovaly v 16. století. Navštivte Tudor House & Garden a prožijte kousek historie Anglie.

 • New Forest Wildlife Park
   

  New Forest Wildlife Park

  Navštivte New Forest Wildlife Park v Southamptonu a poznejte neuvěřitelnou divočinu. Tento park nabízí nejen krásné přírodní scenérie, ale také mnoho druhů zvířat, jako jsou jeleni, lišky a sovy. Projděte se po stezkách parku a užijte si klid a ticho, které zde panuje. Vstupné do parku je velmi příznivé a vaše návštěva zde pomůže s ochranou místních druhů zvířat.

 • Southampton Common
   

  Southampton Common

  Southampton Common je ideálním místem pro odpočinek uprostřed města. Tento rozsáhlý park nabízí návštěvníkům možnost relaxace na zelených loukách, procházky kolem jezer a řeky Itchen a také sportovní aktivity na hřištích a kurtech. V létě se zde konají různé kulturní akce a festivaly. Southampton Common je skvělým místem pro rodinné výlety i pro romantické procházky ve dvou.

Počasí Southampton

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Southampton

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 1 470 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🔥 1 717 Kč
kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz