St. John's - Cabot Tower, St. John’s, Newfoundland

Letenky do St. John's

Hledáte levné letenky do destinace St. John's? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

St. John's

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete St. John's navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
KanadaKanada

Stručně a jasně

Stát
Kanada
Letiště
1 letiště (YYT)
Časový posun
-4h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace St. John's.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 6h 13min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště St. John's International Airport se nachází 7 km od centra města St. John's.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace St. John's od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města St. John's je letiště St. John's International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: St. John's International Airport (YYT)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci St. John's je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci St. John's

K cestě do destinace St. John's lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout St. John's - 18 míst co vidět .

 • The Rooms
   

  The Rooms

  The Rooms jsou muzeum a galerie v centru města St. John's na Newfoundlandu. Tento moderní kulturní komplex nabízí návštěvníkům pohled na historii a umění provincie. V galerii jsou vystaveny díla místních umělců, zatímco muzeum se zaměřuje na historii Newfoundlandu a Labradoru. The Rooms jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí poznat místní kulturu a historii v jednom místě.

 • Cape Spear
   

  Cape Spear

  Cape Spear je nejvýchodnějším bodem Severní Ameriky a nabízí úchvatné výhledy na oceán. Můžete zde navštívit historické maják a naučnou stezku, která vás provede přírodní krásou Newfoundlandu. Toto místo je ideální pro všechny, kteří chtějí zažít nezapomenutelný zážitek při pozorování místní fauny a flóry. Navštivte Cape Spear a nechte se okouzlit krásou této přírodní památky!

 • Johnson Geo Centre
   

  Johnson Geo Centre

  Johnson Geo Centre je skvělým místem pro milovníky geologie. Nachází se v St. John's a nabízí interaktivní výstavy, které ukazují historii Země a geologické procesy, které ji formovaly. Navštivte planetárium a zhlédněte fascinující představení o vesmíru. Johnson Geo Centre je ideálním místem pro rodinný výlet a poznání nových věcí.

 • Basilica of St. John the Baptist
   

  Basilica of St. John the Baptist

  Bazilika svatého Jana Křtitele je jedním z nejvýznamnějších kostelů v St. John's. Tento impozantní kostel s vysokou věží a bohatou výzdobou je ideálním místem pro návštěvu pro všechny, kteří se zajímají o historii a architekturu. Navštivte toto místo a zažijte jedinečnou atmosféru, která vás vtáhne do historického dědictví tohoto města.

 • Bowring Park
   

  Bowring Park

  Bowring Park je krásný park v městě St. John's. S rozlohou více než 200 hektarů nabízí návštěvníkům mnoho příležitostí pro relaxaci a zábavu. Park je obklopen krásnou přírodou a je domovem mnoha druhů zvířat, včetně losů a lišek. Užijte si piknik s rodinou a přáteli, projděte se po stezkách, nebo si zahrajte golf na místním hřišti. Bowring Park je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě.

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace St. John's

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz