Stavanger - Stavanger

Letenky do Stavanger

Hledáte levné letenky do destinace Stavanger? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Stavanger

Stavanger leží v Norska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Stavanger navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
NorskoNorsko

Stručně a jasně

Stát
Norsko
Letiště
1 letiště (SVG)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Stavanger.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 42min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Stavanger Airport Sola se nachází 12 km od centra města Stavanger.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Stavanger od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Stavanger je letiště Stavanger Airport Sola. Poblíž ale najdete i tato letiště: Stavanger Airport Sola (SVG)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Stavanger je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Stavanger

K cestě do destinace Stavanger lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Stavanger - 20 míst co vidět .

 • The Norwegian Petroleum Museum
   

  The Norwegian Petroleum Museum

  Norské muzeum ropy v Stavangeru vás zavede do světa těžby ropy a jejího využití. Prohlédněte si exponáty a dozvíte se více o historii a současnosti norského ropného průmyslu. Muzeum je interaktivní a nabízí mnoho zábavy pro celou rodinu. Určitě nevynechejte výstavu o ropné plošině, kde se můžete projít po skutečné plošině a vyzkoušet si práci ropného dělníka.

 • Katedrála ve Stavangeru
   

  Katedrála ve Stavangeru

  Katedrála ve Stavangeru je nejstarší dochovanou katedrálou v Norsku. Její historie sahá až do 12. století a stojí v srdci města. Interiér je zdoben freskami a vitrážemi a střecha katedrály je pokryta měděnými destičkami. Navštivte tuto historickou památku a prohlédněte si krásné umělecké dílo, které zaujme každého návštěvníka.

 • Stavanger Museum
   

  Stavanger Museum

  Stavanger Museum je skvělým místem pro objevování historie a kultury města Stavanger. V muzeu najdete sbírky z oblasti přírodní historie, archeologie a umění. Výstavy zahrnují artefakty z doby vikinské až po moderní umění. Navštivte toto fascinující místo a prohlédněte si bohatou historii tohoto norského města.

 • Norwegian Children's Museum
   

  Norwegian Children's Museum

  Prozkoumejte historii norských dětí v tomto interaktivním muzeu v Stavangeru. Děti se zde mohou učit hravou formou a prozkoumat různé oblasti, jako je věda, umění a kultura. V muzeu se nachází mnoho exponátů, které ukazují, jak se norské děti hrály, učily a žily v minulosti. Navštivte toto muzeum a prožijte nezapomenutelné zážitky s celou rodinou.

 • Museum of Archaeology Stavanger
   

  Museum of Archaeology Stavanger

  Muzeum archeologie Stavanger je skvělým místem pro návštěvu pro ty, kteří chtějí objevovat historii Norska. Muzeum se nachází v centru města a nabízí bohatou sbírku artefaktů z doby kamenné až po středověk. V muzeu se můžete dozvědět o životě našich předků a jejich kultuře. Vstupenky si můžete zakoupit online nebo na místě.

Počasí Stavanger

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Stavanger

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Rhodos, pláž
✈️ Zpátečka
😎 2 346 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz