Stuttgart

Letenky do Stuttgartu

Hledáte levné letenky do Stuttgartu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Stuttgart

Stuttgart leží ve státě Německo. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Stuttgart navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Stuttgartu přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
NěmeckoNěmecko
👀 Památky
📜 Historie
🏛️ Architektura
🏺 Museum

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (STR)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Stuttgart.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 0min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Stuttgart Airport se nachází 10 km od centra města Stuttgart.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Stuttgart od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Stuttgart je letiště Stuttgart Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Stuttgart Airport (STR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Stuttgart je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Stuttgart

K cestě do destinace Stuttgart lze využít 1 letiště.

Co vidět v Stuttgartu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 22 míst, co vidět v Stuttgartu .

 • Mercedes-Benz Museum
   

  Mercedes-Benz Museum

  Mercedes-Benz Museum v německém Stuttgartu je jedním z největších muzeí automobilů na světě. Výstavní prostory nabízejí přehled historie značky Mercedes-Benz a ukazují vývoj automobilového průmyslu. Kromě vystavených vozů se můžete těšit na interaktivní expozice a zajímavé exponáty. Navštivte Mercedes-Benz Museum a nechte se unést do světa automobilů a technologie.

 • Porsche Museum
   

  Porsche Museum

  Porsche Museum v německém Stuttgartu je nejen pro fanoušky značky Porsche. Muzeum nabízí fascinující výstavy a přehlídky vozů, které vás vtáhnou do historie této slavné automobilky. Nenechte si ujít interaktivní expozice, které vám ukážou, jak se tvoří legendy. Vstupné stojí 10 eur, ale pro studenty a seniory je zlevněné. Navštivte Porsche Museum a nechte se okouzlit světem těch nejrychlejších aut na světě.

 • Fernsehturm Stuttgart
   

  Fernsehturm Stuttgart

  Stuttgartská televizní věž je jednou z nejvýznamnějších památek města. Vystoupejte na její vrchol a užijte si nezapomenutelný výhled na celé město a okolní krajinu. Věž byla postavena v roce 1956 a dosahuje výšky 217 metrů. Uvnitř věže se nachází restaurace a kavárna, kde si můžete vychutnat skvělou kávu a jídlo. Navštivte tuto unikátní stavbu a užijte si nezapomenutelný zážitek!

 • Kunstmuseum Stuttgart
   

  Kunstmuseum Stuttgart

  Kunstmuseum Stuttgart je domovem pro více než 15 000 uměleckých děl a je jedním z nejvýznamnějších muzeí moderního umění v Německu. Vynikající sbírka obrazů, soch a instalací od umělců jako jsou Pablo Picasso, Max Beckmann a Salvador Dalí, zpřístupňuje návštěvníkům umělecká díla od 20. století až po současnost. Vstupné je přijatelné a umožňuje návštěvníkům prozkoumat umělecké poklady Stuttgartu.

 • Neue Staatsgalerie (Modern art State Gallery)
   

  Staatsgalerie Stuttgart

  Staatsgalerie Stuttgart nabízí jedinečný zážitek pro milovníky umění. Nachází se v srdci města Stuttgart a je domovem pro mnoho významných uměleckých děl. Galerie se pyšní rozsáhlou sbírkou moderního umění, včetně děl Pabla Picassa a Jacksona Pollocka. Navštivte Staatsgalerie Stuttgart a prohlédněte si některá z nejvýznamnějších uměleckých děl světa.

Počasí v Stuttgartu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Stuttgart

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
💣 11 290 Kč
Brusel
✨ Víkendovka
🚀 1 164 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz