Sundsvall - Gargoyles at the tower of Gustav Adolfs church, Sundsvall, Sweden.

Letenky do Sundsvall

Hledáte levné letenky do destinace Sundsvall? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Sundsvall

Sundsvall leží ve státě Švédsko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Sundsvall navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
ŠvédskoŠvédsko

Stručně a jasně

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (SDL)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Sundsvall.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 0min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Sundsvall-Harnosand Airport se nachází 17 km od centra města Sundsvall.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Sundsvall od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Sundsvall je letiště Sundsvall-Harnosand Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Sundsvall-Harnosand Airport (SDL)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Sundsvall je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Sundsvall

K cestě do destinace Sundsvall lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Sundsvall - 6 míst co vidět .

 • Kulturmagasinet
   

  Kulturmagasinet

  Kulturmagasinet v Sundsvallu je největším kulturním centrem ve Švédsku. Nachází se v historické budově, která kdysi sloužila jako sklad. Dnes zde najdete muzeum, knihovnu, galerii a mnoho dalších kulturních institucí. Navštivte tento jedinečný komplex a objevte bohatou historii a kulturu Sundsvallu.

 • Stenstan Visitor Center
   

  Stenstan Visitor Center

  Stenstan Visitor Center je ideálním výchozím bodem pro prozkoumání Sundsvallu. Získáte zde informace o historii města a místních atrakcích. Navštivte místní muzeum a galerie, nebo si užijte procházku po historickém centru. Sundsvall je také výborným výchozím bodem pro výlety do přírody, kde můžete objevovat krásy švédského venkova. Stenstan Visitor Center se postará o vaše plány a zážitky z cesty.

 • Klampenborgs Naturreservat
   

  Klampenborgs Naturreservat

  Klampenborgs Naturreservat je krásné přírodní území nedaleko města Sundsvall. Toto místo nabízí návštěvníkům možnost procházet se po krásné přírodě, relaxovat u jezera nebo pozorovat zvířata v jejich přirozeném prostředí. Vychutnejte si klid a harmonii tohoto úžasného místa a užijte si nádherné výhledy na okolní krajinu.

 • Restaurang Lorudden
   

  Restaurang Lorudden

  Restaurace Lorudden v Sundsvallu nabízí tradiční švédskou kuchyni a pohled na malebné jezero. Zkuste jejich specialitu - smažené ryby s bramborovým salátem a domácí tatarskou omáčkou. Díky svému umístění v příjemném prostředí přírody je toto místo ideální pro romantickou večeři nebo rodinný oběd. Vyzkoušejte Lorudden a ochutnejte to nejlepší ze Švédska!

 • Olof Palmes torg
   

  Olof Palmes torg

  Olof Palmes torg je krásné náměstí v centru Sundsvallu. Toto místo je ideální pro odpočinek a relaxaci. Můžete si zde sednout na lavičku a užít si klidné okolí. Náměstí je lemováno stromy a květinami, což dodává tomuto místu příjemnou atmosféru. Pokud hledáte klidné místo v centru města, Olof Palmes torg je tou správnou volbou.

Počasí Sundsvall

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Sundsvall

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Kalamata
✈️ Zpátečka
😍 965 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz