Surabaja - Ujung Port, Surabaya

Letenky do Surabaja

Hledáte levné letenky do destinace Surabaja? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Surabaja

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Surabaja navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
IndonésieIndonésie

Stručně a jasně

Stát

Indonésie

Letiště

1 letiště (SUB)

Časový posun

+6h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Surabaja.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 13h 4min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Juanda International Airport se nachází 14 km od centra města Surabaja.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Surabaja od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Surabaja je letiště Juanda International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Juanda International Airport (SUB)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Surabaja je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Surabaja

K cestě do destinace Surabaja lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Surabaja - 13 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Church of the Birth of Our Lady

  Kostel Narození Panny Marie, známý také jako Gereja Santa Perawan Maria nebo Kepanjen Church, se nachází ve městě Surabaja. Tento historický kostel představuje impozantní architekturu a bohatě zdobený interiér. Navštivte toto duchovní místo a obdivujte jeho krásu, která přitahuje turisty i místní obyvatele. Nezapomeňte si připravit fotoaparát pro zachycení jedinečných okamžiků.

 • Placeholder image.
   

  Museum Bank Indonesia, Surabaya

  Museum Bank Indonesia v Surabaji je historická budova, která kdysi sloužila jako De Javasche Bank. Nyní nabízí návštěvníkům poutavý vhled do historie indonéského bankovnictví a ekonomiky. Prohlédněte si unikátní sbírku mincí, bankovek a dalších artefaktů, zatímco se dozvíte o vývoji měny a finančních institucí v zemi. Muzeum je skvělým místem pro poznání kulturního a historického bohatství Surabaji.

 • googleusercontent.com
   

  Sampoerna Museum

  Sampoerna Museum se nachází ve městě Surabaja a nabízí návštěvníkům poutavý vhled do historie a kultury indonéského tabákového průmyslu. Prohlédněte si fascinující sbírku artefaktů, fotografií a předmětů souvisejících s výrobou a prodejem cigaret. Muzeum je zároveň sídlem slavné značky Sampoerna, která patří k nejstarším výrobcům kretek cigaret v Indonésii. Prohloubte své poznání o místní kultuře a užijte si nezapomenutelný zážitek.

 • Placeholder image.
   

  Bungkul Park

  Bungkul Park se nachází ve městě Surabaja a je oblíbeným místem pro relaxaci a odpočinek. Tento zelený park nabízí návštěvníkům klidné prostředí s pestrým výběrem stromů a květin. V parku se konají různé kulturní a sportovní akce, které oživují atmosféru. Navštivte Bungkul Park a užijte si pohodový den v srdci Surabaji.

 • Placeholder image.
   

  Monkasel (Submarine Monument)

  Monkasel, neboli Submarine Monument, je neobvyklá atrakce nacházející se ve městě Surabaja. Tento monument představuje ponorku KRI Pasopati 410, která sehrála důležitou roli v Indonéské námořní historii. Návštěvníci mohou prozkoumat vnitřek ponorky a dozvědět se více o její historii. Monkasel je ideální místo pro milovníky vojenské historie a techniky.

Počasí Surabaja

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Surabaja

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rim-pohled
✈️ Zpátečka
🔥 1 443 Kč
ras-al-khaimah
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Marsa Alam
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Neapol
milan
🤘 Multi-city
🎉 2 542 Kč
Nice
✨ Víkendovka
😎 966 Kč

Na víkend do Nice

Francie
Před 44 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz