Letenky do Taitung City

Hledáte levné letenky do destinace Taitung City? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Taitung City

Taitung City leží ve státě Taiwan. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Taitung City navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
TaiwanTaiwan

Stručně a jasně

Stát
Taiwan
Letiště
1 letiště (TTT)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Taitung City.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 46min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Taitung Airport se nachází 6 km od centra města Taitung City.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Taitung City od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Taitung City je letiště Taitung Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Taitung Airport (TTT)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Taitung City je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Taitung City

K cestě do destinace Taitung City lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Taitung City - 26 míst co vidět .

 • tripadvisor.com
   

  Taitung Forest Park

  Taitung Forest Park je skvělým místem pro ty, kteří hledají klid a přírodu. Park nabízí rozsáhlé lesy, vodopády a krásné výhledy na okolní krajinu. Procházky po parku jsou ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří hledají odpočinek od městského ruchu. Taitung Forest Park je skutečným klenotem Taitung City a rozhodně stojí za návštěvu.

 • googleusercontent.com
   

  National Museum of Prehistory

  Národní muzeum předhistorie je fascinující zdroj poznání o pravěké historii Tchaj-wanu. Muzeum nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat starobylé artefakty a dozvědět se více o kultuře a tradicích pradávných obyvatel ostrova. Vstupné je velmi příznivé a děti mají vstup zdarma. Určitě stojí za návštěvu pro všechny, kteří se zajímají o historii a kulturu Tchaj-wanu.

 • Taitung Art Museum
   

  Taitung Art Museum

  Taitungské muzeum umění je jedním z nejvýznamnějších kulturních center v Taiwanské provincii Taitung. Muzeum se nachází v srdci města a nabízí návštěvníkům možnost vidět nejnovější umělecké výstavy a sbírky. Pro milovníky umění je to nevynechatelné místo při návštěvě Taitungu.

 • Railway Art Village
   

  Railway Art Village

  V Taitungu se nachází Železniční umělecká vesnice, kde se můžete projít po starých kolejích a pozorovat umělecká díla vytvořená z vlakových vagónů. Tento neobvyklý projekt přitahuje mnoho návštěvníků a je skvělým způsobem, jak prozkoumat místní kulturu a historii. Určitě neváhejte navštívit toto originální místo během svého pobytu v Taitungu.

 • Liyushan Park
   

  Liyushan Park

  Liyushan Park v Taitung City je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Park nabízí nádherné výhledy na město a okolní krajinu. Pro milovníky přírody je to ideální místo k procházkám a piknikům. Navštivte tento krásný park a užijte si klidný a pohodový den v přírodě.

Počasí Taitung City

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Taitung City

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
porto
lisabon
🤘 Multi-city
😎 2 458 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
👍 2 460 Kč
Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz