tampere

Letenky do Tampere

Hledáte levné letenky do destinace Tampere? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Tampere

Tampere leží v Finska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Tampere navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
FinskoFinsko
👀 Památky
📜 Historie
🌲 Příroda
🏛️ Architektura

Stručně a jasně

Stát
Finsko
Letiště
1 letiště (TMP)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Tampere.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 1min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Tampere-Pirkkala Airport se nachází 12 km od centra města Tampere.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Tampere od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Tampere je letiště Tampere-Pirkkala Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Tampere-Pirkkala Airport (TMP)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Tampere je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Tampere

K cestě do destinace Tampere lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Tampere - 20 míst co vidět .

 • kostel-tampere
   

  Tampereen tuomiokirkko

  Tampereen tuomiokirkko je luterský kostel v Tampere. Postaven byl v letech 1902 až 1907 v románském stylu a navržen architektem Larsem Sonckem. Katedrála je proslulá svými freskami, které namaloval Hugo Simberg mezi lety 1905 a 1906. Obrazy vyvolaly v té době značnou kontroverzi, zejména Simbergův obraz křídlatého hada na červeném pozadí na nejvyšším bodě stropu.

 • Moomin Museum
   

  Moomin Museum

  Moomin Museum v Tampere je kouzelným zážitkem pro všechny fanoušky knih o Muminovi. V muzeu můžete vidět ilustrace od Tove Janssonové, 40 miniatur a malý Muminův dům. K dispozici je zde přibližně 2000 exponátů. V Moomin Shopu si můžete zakoupit dárky a v Moomin Library najdete knihy o Muminovi v mnoha jazycích.

 • katedrala-tampere
   

  Tampereen ortodoksinen kirkko

  Tampereen ortodoksinen kirkko, také známý jako Kostel svatého Alexandra Něvského a svatého Mikuláše, je pravoslavný kostel v Tampere. Postaven byl v roce 1899 podle návrhu ruského architekta T. U. Yazukova. Kostel je věnován svatému Alexandru Něvskému a svatému Mikuláši. Bohoslužby se konají v sobotu v 18:00, v neděli v 10:00 a ve středu v 20:00.

 • Särkänniemi
   

  Särkänniemi

  Särkänniemi v Tampere je rodinný zábavní park nabízející celou řadu atrakcí, včetně horských drah, akvária, planetária a galerie umění. Celodenní vstupenka umožňuje přístup ke všem atrakcím. Mezi nejlepší jízdy patří Tornado, High Voltage a jízdy na člunech. Pro mladší děti je zde také oblast s Angry Birds. Vnitřní atrakce jsou otevřeny po celý rok.

 • nokia-arena-tampere
   

  Nokia Arena

  Nokia Arena je moderní a víceúčelová aréna v centru Tampere. Otevřena byla v roce 2021 a její kapacita na hokejové zápasy činí 13 455 diváků. Najdeme tu také hotel Lapland s pokoji s výhledem na ledovou plochu. Pořádají se tu také koncerty.

Počasí Tampere

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Tampere

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na Barcelonu z parku Guell
🌴 Dovolená
😎 12 250 Kč
Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 23 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 46 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz