Tartu - Ruins of Tartu Cathedral.

Letenky do Tartu

Hledáte levné letenky do destinace Tartu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Tartu

Tartu leží v Estonska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Tartu navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
EstonskoEstonsko

Stručně a jasně

Stát
Estonsko
Letiště
1 letiště (TAY)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Tartu.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 48min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Tartu Airport se nachází 8 km od centra města Tartu.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Tartu od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Tartu je letiště Tartu Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Tartu Airport (TAY)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Tartu je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Tartu

K cestě do destinace Tartu lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Tartu - 22 míst co vidět .

 • Tartu Toy Museum
   

  Tartu Toy Museum

  Muzeum hraček v Tartu je největší hračkářské muzeum v Pobaltí. Nachází se v jedné z nejstarších dřevěných budov v Tartu a nabízí více než 5000 exponátů, včetně interaktivních hraček a herny pro děti. V roce 2005 byla otevřena výstava filmových loutek, která představuje loutky z estonských filmů posledních 50 let. Muzeum je ideálním místem pro rodinný výlet, který zaujme nejen děti, ale i dospělé.

 • Estonian National Museum
   

  Estonian National Museum

  Estonian National Museum v Tartu je muzeum věnovaný dědictví folkloristy Jakoba Hurta, estonské etnografii a lidovému umění. Muzeum sleduje historii, život a tradice estonského lidu, prezentuje kulturu a historii dalších finno-ugorských národů a menšin v Estonsku. Má komplexní výstavu tradičních estonských národních kostýmů z celé země. Výstava zahrnuje také řadu dalších řemesel od ručně tkaných koberců po lněné ubrusy. Budova muzea je také architektonickým skvostem a stojí na bývalém sovětském letišti.

 • Muzeum umění Tartu
   

  Muzeum umění Tartu

  Muzeum umění Tartu je největší muzeum umění v jižním Estonsku. Nachází se v historické budově v centru města Tartu. Sbírka obsahuje kolem 23 000 uměleckých děl od estonských i zahraničních umělců, kteří jsou s Estonskem spojeni. Kromě stálé expozice nabízí muzeum také dočasné výstavy ve spolupráci s estonskými a zahraničními muzei a galeriemi. Pokud hledáte orientační bod, raději se neohlížejte na tuto budovu, protože způsobila subsidence způsobená nedalekou řekou Emajõgi.

 • Estonian Sports and Olympic Museum
   

  Estonian Sports and Olympic Museum

  Estonian Sports and Olympic Museum v Tartu je největším sportovním muzeem v Pobaltí. Založeno bylo v roce 1963 a modernizováno v roce 2001. Kromě oslav estonské olympijské excellence nabízí muzeum interaktivní zážitky pro návštěvníky. Můžete si vyzkoušet jízdu na stacionárním kole, testovat svou sílu v interaktivním souboji sil nebo se stát virtuálním rallyovým jezdcem. Muzeum se nachází na ulici Rüütli v Tartu, Estonsko.

 • University of Tartu History Museum
   

  University of Tartu History Museum

  Muzeum historie Univerzity v Tartu je největším muzeem v Tartu a nachází se v historické katedrále. Muzeum se skládá ze tří částí: muzea v katedrále, muzea v Tartu Old Observatory a muzea umění Univerzity v Tartu. Uvnitř muzea najdete mnoho zajímavých exponátů, které dokumentují studentský život v Tartu. Začněte tím, že se vyvezete historickým výtahem z 20. let do nejvyššího patra a postupně se sestupujete dolů. Děti si oblíbí "Kabinet šíleného vědce", kde se mohou sami zapojit do vědeckých experimentů.

Počasí Tartu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Tartu

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Bologna
Sardinie
Bergamo
🤘 Multi-city
🚀 1 631 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
😎 788 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
👌 764 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz