Tchaj-nan - Temple in Tainan City, Taiwan

Letenky do Tchaj-nan

Hledáte levné letenky do destinace Tchaj-nan? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Tchaj-nan

Tchaj-nan leží ve státě Taiwan. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Tchaj-nan navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
TaiwanTaiwan

Stručně a jasně

Stát
Taiwan
Letiště
1 letiště (TNN)
Časový posun
+6h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Tchaj-nan.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 41min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Tainan Airport se nachází 6 km od centra města Tchaj-nan.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Tchaj-nan od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Tchaj-nan je letiště Tainan Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Tainan Airport (TNN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Tchaj-nan je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Tchaj-nan

K cestě do destinace Tchaj-nan lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Tchaj-nan - 22 míst co vidět .

 • Chimei Museum 奇美博物館
   

  Chimei Museum

  Chimei Museum v Tchaj-nanu je největší muzeum umění na Tchaj-wanu. Sbírka obsahuje více než 13 000 exponátů, včetně uměleckých děl, hudebních nástrojů a archeologických artefaktů. Navštivte tuto kulturní instituci a prohlédněte si vynikající umělecká díla z celého světa. Vstup je zdarma, ale je nutné si rezervovat lístky předem.

 • 位於台南的赤崁樓,最初是由荷蘭人所建的。
   

  Chikan Tower

  Chikan Tower je historickou památkou v tchajwanském městě Tchaj-nan. Tento kamenný věž byl postaven v roce 1653 a sloužil jako vojenská pevnost. Dnes je to oblíbená turistická atrakce, která nabízí krásné výhledy na město. Prozkoumejte historii Tchaj-nanu a užijte si nádherné výhledy z Chikan Toweru.

 • Anping Tree House
   

  Anping Tree House

  Anping Tree House je bývalá skladiště soli, která se nachází v Tchaj-nanu. Dnes je to fascinující místo, kde se mísí historie a příroda. Budova je obrostlá stromy a rostlinami, které vytváří neuvěřitelnou atmosféru. Procházejte se mezi stromy a objevujte krásu tohoto jedinečného místa. Anping Tree House je skvělým místem pro ty, kteří hledají klid a krásu přírody v srdci města.

 • googleusercontent.com
   

  National Museum of Taiwan Literature

  Národní muzeum tchajwanské literatury je jedinečným místem, které vás zavede do světa tchajwanské kultury a historie. Muzeum je domovem mnoha významných literárních děl a dokumentů, které ukazují vývoj tchajwanské literatury a umění. Navštivte toto fascinující místo a objevte, jak tchajwanská literatura ovlivňuje světovou kulturu.

 • x-default
   

  Taijiang National Park

  Národní park Taijiang nabízí úchvatné výhledy na moře a mnoho přírodních krás. Park se nachází v Tchaj-nanu a je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Prozkoumejte fascinující floru a faunu, nebo si užijte vodní sporty na okolních plážích. Návštěva tohoto parku je nezapomenutelným zážitkem pro každého milovníka přírody.

Počasí Tchaj-nan

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Tchaj-nan

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz